:
Правління ПАТ

Правління ПАТ "НСТУ" відвідує регіональні філії 

10 серпня 2017

Керівництво ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" відвідує регіональні філії для робочих зустрічей з колективами Суспільного.

Учора, 9 серпня, Львівську регіональну дирекцію відвідали Зураб Аласанія, Михайло Шматов, Микола Чернотицький, Дмитро Хоркін, а також представники Наглядової ради: Світлана Остапа, Дар’я Карякіна, В’ячеслав Козак, Володимир Яворівський, Олексій Панич, Вадим Міський та Євген Глібовицький.

"Люди в регіонах мають побоювання щодо того, чого чекати від реформ. Зміни і потреба вдосконалюватись викликають страх. Тож ми хочемо максимально відкрито й доступно розповідати їм про ці зміни і той якісно новий рівень контенту, до якого прагнемо. Ми вже запрошували представників усіх філій на професійні тренінги в Київ. Тепер приїздимо до них, зустрічаємось не просто з керівниками, а з усіма колективами, щоб максимально ефективно та зрозуміло комунікувати суть реформи Суспільного", – зазначив голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія.

Зустрічі в регіонах відбуваються як з творчими колективами телебачення, так і радіо. Генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін розповів: "Дуже важливо побачити студії, наявні технічні можливості і сильні сторони філій, щоб не дай Боже не втратити щось найкраще й не утримувати жахливе. Мене вразила зустріч з редакцією львівського радіо, дуже хороший творчий колектив. Вони створюють цікавий контент, мають ранкову прямоефірну програму, а також в наживо транслюють концерти джазових колективів. І ці їхні творчі зустрічі ми хочемо у майбутньому вивести на всеукраїнський рівень. Як на мене, це буде дуже позитивним результатом реформи".

Сьогодні, 10 серпня, представники правління та Наглядової ради ПАТ "НСТУ" відвідають Закарпатську регіональну філію "Тиса-1". Восени буде здійснено візит до Харківської та Дніпровської філій. Поступово будуть проведені зустрічі з колективами усіх регіональних філій Суспільного.

Робочі зустрічі з колективами відбуваються за підтримки Ради Європи в Україні.

Читайте також: