:
Працівники Тиса-1 поділились враженнями від зустрічі з правлінням ПАТ

Працівники Тиса-1 поділились враженнями від зустрічі з правлінням ПАТ "НСТУ"

11 серпня 2017

Представники правління ПАТ "НСТУ" 10 серпня зустрілись з колективами телеканалу Тиса-1 та радіостанції Тиса-ФМ.

Директор Закарпатської філії Віталій Мещеряков розповів: "Вражень від зустрічі з керівництвом та членами Наглядової ради ПАТ "НСТУ" багато – як у мене особисто, так і у працівників телерадіокомпанії. На цей візит у Закарпатській філії НСТУ чекали давно. Адже шлях перетворення державного мовника на суспільний – складний. Чимало накопичилося питань та проблем. Зрозуміло, що отримати відповіді на них – найкраще з "перших уст". Так і було. Працівники філії під час тривалого спілкування почули детальну інформацію щодо найпроблемніших питань: майбутньої оптимізації штату, зарплат, технічного переоснащення, перспектив функціонування радіо Тиса-ФМ і т. д. З настрою в залі, як на мене, було видно, що розмова була продуктивною. Люди отримали відповіді на свої питання. Від себе, як керівника компанії додам, що під час візиту керівництва НСТУ вдалося вирішити кілька нагальних питань, пов’язаних із функціонуванням нашої філії".

"Це була ефективна зустріч, – запевнив Поляковський Мирослав, заступник завідувача редакцією ТВО "Студія Експеримент". – Теле- і радіомовлення продовжує шлях реформування. Наші журналісти зможуть працювати у конкурентному середовищі свіжих ідей, а український глядач отримає новий якісний продукт від незалежного мовника. І, головне, що є перспектива постійного осучаснення та використання цифрових технологій мовлення".

Нагадаємо, керівництво ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" відвідує регіональні філії для зустрічей з колективами Суспільного. Цього тижня робочі зустрічі з колективами проводять Зураб Аласанія, Михайло Шматов, Микола Чернотицький, Дмитро Хоркін, а також представники Наглядової ради: Світлана Остапа, Дар’я Карякіна, В’ячеслав Козак, Володимир Яворівський, Олексій Панич, Вадим Міський та Євген Глібовицький. Візити відбуваються за підтримки Ради Європи в рамках проекту "Зміцнення свободи слова та створення системи Суспільного мовлення в Україні".

Читайте також: