:

"Коли оголосили остаточні результати, моєму щастю не було меж" – Маріам, переможниця Дитячого Євробачення-2016

15 серпня 2017

Тендітна 11-річна співачка з Грузії Маріам Мамадашвілі у 2016 році підкорила журі та глядачів Дитячого пісенного конкурсу Євробачення, який проходив у столиці Мальти Валетті, своїм неймовірним голосом і піснею "Mzeo" ("Сонце"). Вона принесла третю за історію участі Грузії перемогу у цьому конкурсі, а також встановила рекорд за кількістю відданих за окремого учасника балів – 239 голосів.

Маріам записала особливе відеозвернення, де привітала Україну і побажала учаснику або учасниці від нашої країни, ім’я якого ми дізнаємося вже під час фіналу національного відбору на Дитяче Євробачення-2017, удачі. UA:Перший транслюватиме фінал наживо у п’ятницю, 25 серпня, о 17:30.

В ексклюзивному інтерв’ю Маріам розповіла про те, як готувалася до шоу в минулому році, про необхідність ділитися емоціями з глядачами та отримувати насолоду від співу, а також про те, чому важливо полюбити пісню, яку співатимеш.

Які твої враження від участі у Дитячому Євробаченні?

Дитяче Євробачення – це дивовижна подія. Я така щаслива і горда, що стала його частиною. Участь у Дитячому Євробаченні – величезна відповідальність і водночас чудовий шанс для дітей. Крім того, це дуже весело. Так добре знайомитися з новими друзями, працювати з професіоналами і отримувати неповторний вокальний досвід. І ще одне: бажаю учасникам Дитячого Євробачення-2017 успіху. Сподіваюся, що їм буде так само весело, як було мені, і вони отримають справжнє задоволення від цієї нагоди.

Як ти готувалася до шоу?

Підготовка до Дитячого Євробачення надзвичайно важлива. Необхідно дуже відповідально підійти до цього завдання. Кожного дня я кілька годин проводила на репетиціях. Також дуже важливо любити ту пісню, яку співатимеш. Не менш важливо отримувати насолоду від самого процесу підготовки. Це важка праця, але вона має дарувати радість.

Що найважливіше у виступі?

Найважливіше у виступі – якомога швидше відпустити свій страх і виконувати свою пісню вільно та з насолодою. Не варто надто себе накручувати у цю мить. Просто діліться з глядачами тими емоціями, які пробуджує в вас ця пісня.

Що було для тебе найважчим?

Мить перед самим виходом на сцену. Позаду стільки важкої праці, і ти розумієш: ось і все. Настав час, заради якого була вся та важка робота. Серце б’ється важко і прискорено. Настала мить, коли можна поділитися зі світом своєю наполегливою працею і своїм талантом. Але щойно починаєш співати – весь страх зникає і відчуваєш радість та гордість за те, що ти тут. Коли я закінчила співати свою пісню, мені здалося, що вона тривала всього лише кілька секунд. Здалося, ніби час на сцені промайнув в одну мить.

Який емоційний досвід був для тебе важливий?

Найбільшою емоцією, яку я пережила, було відчуття гордості за те, що я здобула цей титул для своєї країни. Для мене було щастям завоювати гордість своєї країни. То була неповторна мить.

Що ти відчула, коли оголосили результати?

Для мене все почалося ще тоді, коли суспільний мовник Грузії обрав мене представляти країну. То був надзвичайно щасливий момент, але водночас я відчула велику відповідальність. Я хотіла, щоб Грузія мною пишалася. Основним для мене було добре заспівати свою пісню. Я намагалася не зосереджуватися на перемозі. Я дійсно намагалася отримувати насолоду від усього, що відбувалося перед фінальним виступом. Хоча, безумовно, коли почалося оголошення результатів, я не могла повірити власним вухам. Судді дев’яти країн дали мені найвищий бал. Саме тоді я почала думати, що насправді можу виграти. Коли оголосили остаточні результати, моєму щастю не було меж. Здавалося, то був сон. Це була одна з найкращих хвилин в моєму житті.

Тож, любі учасники, просто веселіться і отримуйте насолоду від кожної миті. Засвоюйте те, чого вас навчають, і робіть все, що в ваших силах. Ідіть і весело проводьте час. Бажаю успіху!

Фото: PortraitSimple та junioreurovision.tv

Читайте також: