:
Фінансове й документальне завершення проекту Євробачення-2017 триває

Фінансове й документальне завершення проекту Євробачення-2017 триває

21 серпня 2017

Фінансове й документальне завершення проекту Євробачення-2017 триває у плановому режимі. Протягом другого та третього тижнів серпня дирекцією пісенного конкурсу Євробачення закрито низку договорів.

"Разом із повним виконанням зобов’язань по 11 договорах загальною номінальною вартістю у 6,6 млн гривень було здійснено оплат на суму 3 мільйони гривень. На даний момент ще низка актів та звітних документів знаходиться в роботі. Для реалізації покладених завдань щодо підписання актів та підтвердження повноти надання послуг за останні два тижні Дирекцією Євробачення було направлено понад 20 офіційних листів-вимог з метою остаточного з’ясування повноти надання послуг, а також 4 претензії до підрядників, де вже виявлені факти неповного чи некоректного надання послуг або їх документального оформлення", – розповів директор виконавчий дирекції ПКЄ ПАТ "НСТУ" Юрій Біловус.

Дирекція пісенного конкурсу Євробачення-2017 і надалі інформуватиме громадськість про хід закриття проекту та виконання всіх фінансових зобов’язань на офіційному сайті мовника-організатора 1tv.com.ua.

Читайте також: