:
Марафон

Марафон "Україна 26" запрошує відзначити День Незалежності разом із Суспільним

21 серпня 2017

Спеціальний проект до Дня Незалежності України марафон "Україна 26" підготував телеканал UΛ:ПЕРШИЙ. Протягом усього дня, 24 серпня, в епіцентрі подій на Майдані Незалежності працюватиме виїзна студія. На глядачів очікують прямі включення за участю відомих українців – письменників, реформаторів, спортсменів, політиків.

Цьогоріч UA:ПЕРШИЙ не тільки транслюватиме наживо військовий парад з Хрещатика, а й вестиме прямий ефір безпосередньо з місця події – Майдану Незалежності. Коментуватиме парад Юрій Макаров. Розмову з гостями у ранковій виїзній студії вестиме Андрій Куликов, а у вечірній – Дмитро Хоркін.

Про те, чим запам’ятався цей рік Україні, про найбільші здобутки та перемоги, про тих, ким пишаємось, ведучі говоритимуть з відомими українцями. Гостями студії будуть: історик Кирило Галушко, керівник проекту "ProZorro.Продажі" Олексій Соболев, український актор та режисер Володимир Талашко, шоумен Дмитро Чекалкін, актриса Римма Зюбіна, біатлоніст Григорій Вовчинський, режисер та кліпмейкер Тарас Химич та інші.

Марафон "Україна 26" можна буде подивитись в ефірі UA:ПЕРШИЙ, UA:КРИМ і телеканалів регіональних філій, а також долучитися до трансляції заходів на Українському радіо. Більше подробиць – на офіційних сторінках UA:ПЕРШИЙ у Facebook та Twitter.

Святкуймо день народження країни разом з Суспільним!

Читайте також: