:
НСТУ запустила віртуальну студію для прямих включень, телемостів та інтерв’ю

НСТУ запустила віртуальну студію для прямих включень, телемостів та інтерв’ю

23 серпня 2017

Хочете запросити на ефір двох політиків, які люблять помахати кулаками, але при цьому уникнути реальної бійки? Або потрібно зробити інтерв’ю з експертом на фоні Білого дому чи зробити включення депутата з Києва у будь-яку регіональну студію новин? Або бажаєте зекономити на декораціях та знімальній групі для свого проекту? Рішення є. Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила нову віртуальну студію для прямих включень, телемостів та різноманітних інтерв’ю. Сигнал із студії транслюється на супутник, супутник EBU та в YouTube.

Віртуальна студія працює на базі АСБ-8 (апаратно-студійний блок) площею 78 кв.м та оснащена ріром (одноколірний фон, який розташовується позаду об’єктів зйомки), HD-камерою, HD-відеомікшером, телевізійними світловими приладами та комп’ютерами, які лишися в НТСУ після проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017. Обслуговують віртуальну студію всього дві людини, які можуть організувати включення будь-якої складності за півгодини.

"Ми запустили власну віртуальну студію із прицілом на зарубіжні компанії. Наприклад, нещодавно до нас звернувся дуже відомий американський журналіст Скот Карпентер, який працює на CNN і веде там своє шоу. Під час свого візиту до Києва він звернувся до нас із проханням надати йому студію і записати там інтерв’ю, яке потім мав видати в ефір в Америці. І такі запити – не рідкість, – розповідає технічний директор ПАТ "НСТУ" Юрій Бойчук. – Американським та європейським журналістам часто потрібна HD-студія для включень із Києва у новини своїх країн. І тепер у них така можливість є. Так само, як і у всіх, кому потрібні послуги такого роду".

Вартість послуг віртуальної студії можна переглянути тут: завантажити прайс

Читайте також: