:
Менеджмент НСТУ переймає досвід Суспільного Японії

Менеджмент НСТУ переймає досвід Суспільного Японії

07 вересня 2017

У рамках співпраці Національної суспільної телерадіокомпанії України з японським суспільним мовником NHK та агентством міжнародного співробітництва Японії JICA члени команди НСТУ поїхали на стажування в Токіо.

Під час візиту для представників українського Суспільного будуть проведені екскурсії всіма робочими майданчиками NHK, а також лекції про фінансові джерела суспільного телерадіомовлення, співпрацю телебачення з радіо, комунікацію з регіональними відділеннями й технології мовлення.

Команда українського Суспільного на чолі з головою правління ПАТ "НСТУ" Зурабом Аласанією вже зустрілася з президентом NHK паном Уеда Рьоічі. Він розповів про історію становлення японського мовника, його структуру, а також про поточний перехід від мовлення у форматі 4К до формату 8К.

Під час робочої зустрічі керівництва ПАТ "НСТУ" з представниками агентства JICA говорили про хід втілення спільного проекту українсько-японської співпраці щодо розвитку потенціалу суспільного мовника України.

Також команда Суспільного відвідала бюро NHK в місті Маебасі. Керівник регіональної мовної станції Ігучі Харухіко поділився досвідом успішної взаємодії між регіональними бюро та штаб-квартирою в Токіо, розповів про систему обміну інформацією й сповіщення в разі надзвичайних ситуацій, обмін кадрами тощо.

Нагадаємо, що договір про співпрацю між японським суспільним мовником NHK, агентством JICA та НСТУ було підписано 9 червня 2016 року. Наразі проект перебуває на стадії втілення. Співпраця має кілька аспектів: освітній – експертна допомога та навчання з висвітлення надзвичайних ситуацій і створення освітніх програм та технічний – надання обладнання, що дозволить НСТУ в найближчі два з половиною роки перейти на мовлення у форматі HD.

Читайте також: