:
Стартує другий етап навчання для фахівців регіональних філій НТСУ

Стартує другий етап навчання для фахівців регіональних філій НТСУ

08 вересня 2017

У вересні стартує другий етап навчання для фахівців суспільно-політичного напрямку філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. Команда Романа Вінтоніва, члена правління ПАТ "НСТУ", яка протягом липня й серпня проводила тренінги в Києві, восени відвідає регіональні відділення Суспільного.

"Із 20 вересня й до 12 жовтня ми проведемо по два дні в чотирьох містах, до яких на тренінги з’їжджатимуться співробітники філій із сусідніх областей. Кожну філію представлятиме редакторська група суспільно-політичного напрямку. Такий формат навчання стане чудовою нагодою для встановлення комунікації між фахівцями із різних областей, що сприятиме подальшій співпраці філій. Ми поїдемо в Луцьк, Вінницю, Кропивницький і Дніпро. Ці міста обрані з огляду на зручність транспортного сполучення з ними", – розповів Роман Вінтонів.

На цьому етапі команди філій працюватимуть над змістовою складовою контенту, а також над питанням верифікації інформації, що з’являється в інтернеті чи соціальних мережах. Спеціальну програму навчання для співробітників НСТУ розробляє медіа-аналітик Михайло Кольцов та досвідчений тренер Олексій Набожняк.

Зокрема, згідно зі стандартами, місією та цінностями Суспільного, які були окреслені під час попередніх зустрічей в Києві, команди суспільно-політичного напрямку регіональних філій розроблять і розпочнуть втілювати нові проекти. Протягом листопада, грудня й січня здійснюватиметься моніторинг і аналіз цих проектів. А наступним етапом навчання для фахівців суспільно-політичного напрямку філій НСТУ стануть тренінги стосовно якості форми розроблених проектів. Вони проходитимуть в регіонах у лютому й березні.

На своїй сторінці у Facebook Роман Вінтонів звернувся до співробітників регіональних філій, а також до всіх охочих долучитися до команди Суспільного: "Якщо ви працюєте у філії і вам цікаво працювати в суспільно-політичному напрямку, і ви хочете приєднатися до нашої команди, скажіть про це редактору СПН у вашій філії. Також ви можете написати менеджерці по роботі з філіями – Марії Фрей (freymaria1@gmail.com). Нам справді потрібні нові люди з новими ідеями. Але досі є проблема у деяких філіях, яка полягає в тому, що багато людей не знають про наші тренінги і кроки".

Загалом програма навчання фахівців суспільно-політичного напрямку Суспільного триватиме до червня наступного року. Як підсумок, кожна філія матиме сформовану команду суспільно-політичного напрямку, яка вироблятиме якісний продукт. Також планується, що однаковою в кожному регіоні буде програма, яка висвітлюватиме діяльність місцевої влади. Її формат дозволятиме представникам влади звітувати про свою роботу, а громадянам – поставити запитання.

Навчання фахівців суспільно-політичного напрямку НСТУ організоване за підтримки Академії суспільного мовлення та за сприяння Deutsche Welle Akademie.

Читайте також: