:
UA:КУЛЬТУРА та Центральний канал увійшли до складу центральної дирекції Суспільного

UA:КУЛЬТУРА та Центральний канал увійшли до складу центральної дирекції Суспільного

13 вересня 2017

Оптимізація ресурсів та реформа структури Суспільного тривають. Телеканали UA:КУЛЬТУРА і Центральний канал стали творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції ПАТ "НСТУ".

На сьогодні мовлення телеканалу UA:КУЛЬТУРА забезпечують 49 осіб. Ще 40 технічних та адміністративних працівників колишньої філії "Культура" були запрошені на відповідні посади в профільні департаменти у структурі центральної дирекції ПАТ "НСТУ". Попередження про скорочення отримали ще 28 працівників. Відповідно до закону всіх їх поінформовано про 700 вакантних посад в штаті ПАТ "НСТУ" та їхнє пріоритетне право на зайняття цих позицій.

Центральний канал також став творчим об’єднанням в складі центральної дирекції ПАТ "НСТУ". Уже з 18 вересня мовлення телеканалу вестимуть з ефірної апаратної №5 у телецентрі на Мельникова, 42. Протягом наступних 20 днів редакції Центрального каналу, а це – 65 творчих працівників, повністю переїдуть в "олівець".

Редакція радіо "Голос Києва" – відтепер у складі Українського радіо – працюватиме в приміщенні студійного комплексу УР-1. Як і решта обласних радіоредакцій, "Голос Києва" матиме 4 відрізки для мовлення протягом ефірної доби: ранковий суперпрайм 7:10-8:00, денний слот 12:10-13:00 та вечірній прайм 17:10-18:00 і 20:10-20:50.

У зв’язку з оптимізацією 150 працівників філії ПАТ "НСТУ" Київська регіональна дирекція також сповіщено про скорочення й про 700 вакантних позицій у компанії, які вони мають право зайняти. З них – 200 вакансій у Києві, а ще 500 – в усіх обласних центрах.

"Оптимізація дозволить нам вивільнити 38 мільйонів гривень вже в наступному році та використати їх для технічного переоснащення новин. В умовах недофінансування й катастрофічної нестачі коштів на технічне оснащення компанії ці кроки дозволять нам не просто зберегти мовлення обох телеканалів (UA:КУЛЬТУРА та Центральний канал – ред.), а й покращити технічні умови виробництва телепрограм", – пояснив виконавчий директор ПАТ "НСТУ" Олександр Лієв.

Нагадаємо, ПАТ "НСТУ" недофінансували з державного бюджету на 323,2 мільйони гривень. Ця сума мала би витрачатися на забезпечення міжнародних трансляцій, вироблення власного телевізійного та радіопродукту, технічний розвиток і реформування, що є критичними для майбутнього суспільного мовника в Україні.

Читайте також: