:
Команда Суспільного викладатиме для студентів Києво-Могилянської академії

Команда Суспільного викладатиме для студентів Києво-Могилянської академії

15 вересня 2017

Студенти магістерської програми зв’язків з громадськістю Національного університету "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) пройдуть курс "Відеоінженерна робота в телевізійній студії" від команди фахівців Суспільного.

У програмі курсу: знайомство з роботою телевізійних студій та ключових фахівців, задіяних у виробництві телепрограм, а також практичні навики комунікації в кадрі. Студенти не лише прослухають лекції та дізнаються про роботу режисерів, сценаристів, редакторів, операторів й монтажерів, а й побувають на практичних заняттях у студії і на зйомках справжнього телевізійного проекту.

"Студентам-піарникам дуже важливо мати не лише теоретичні знання, а й на практиці розуміти як телебачення працює зсередини, ознайомитися і, певною мірою, навчитися технологіям процесів телевізійного виробництва, та як фахівці зі зв’язків із громадськістю можуть працювати з телевізійними ефірами задля створення і реалізації соціально важливих і ефективних комунікаційних проектів. Тому я дуже радий, що команда Суспільного погодилась провести цей курс", – розповідає Вадим Олексійович Наумов, кандидат філософських наук, доцент, куратор навчального курсу від НаУКМА.

Для могилянців викладатимуть Михайло Смуток, виконавчий продюсер суспільно-політичного напрямку, Юлія Гриценко, директор департаменту програм, та Вікторія Сидоренко, директор департаменту зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

"Наша команда відкрита для таких ініціатив. Ми хочемо ділитись знаннями і практичними вміннями з іншими. Тому ми вже не вперше співпрацюємо у практичних проектах і курсах, ініційованих Вадимом Олексійовичем Наумовим на кафедрі "Зв’язків з громадськістю" НаУКМА", – розповів про спільний курс Михайло Смуток.

"Сучасні студенти дуже націлені на практичні речі, вони хочуть мати більше прикладних знань. Телецентр Суспільного – це простір можливостей для них", – поділилась враженнями від першої лекції Вікторія Сидоренко.

Курс триватиме один триместр, а заняття відбуватимуться щосереди в телецентрі на Мельникова, 42.

Читайте також: