:
Хелена Мерааі представлятиме Білорусь на Дитячому Євробаченні-2017

Хелена Мерааі представлятиме Білорусь на Дитячому Євробаченні-2017

18 вересня 2017

Чотирнадцятирічна Хелена Мерааі (Helena Meraai) з піснею I Am The One представлятиме Білорусь на Міжнародному дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2017, що відбудеться 26 листопада в Тбілісі (Грузія).

Переможця білоруського національного відбору обирали за результатами змішаного голосування професійного журі і телеглядачів у співвідношенні 50 на 50. За право представляти свою країну на міжнародній сцені змагалися 10 учасників.

Композицію I Am The One, з якою Хелена Мерааі виступить на сцені Дитячого Євробачення-2017, написали випускники російської "Фабрики зірок-7", подружжя Рита Дакота і Влад Соколовський. Кліп до конкурсної пісні знімався у Санкт-Петербурзі.

Хелена почала займатися вокалом у віці 6 років. Дівчина грає на фортепіано і сама пише музику. Співачка має чималий досвід участі у вокальних конкурсах. Хелена була учасницею New Wave Junior в 2016-му, а також The Voice Kids, де була в команді переможця Євробачення-2008 Діми Білана.

Представники Білорусі на Дитячому Євробаченні перемагали двічі – у 2005 і 2007 роках, а також виходили у п’ятірку кращих не менш як вісім разів. Білорусь також є однією з небагатьох країн, що брала участь у кожному конкурсі з моменту створення Дитячого Євробачення у 2003 році.

Читайте також: