:
Новини, експерти та факт-чекінг. В Луцьку стартував тренінг для представників філій Суспільного

Новини, експерти та факт-чекінг. В Луцьку стартував тренінг для представників філій Суспільного

20 вересня 2017

На дводенний тренінг для фахівців суспільно-політичного напряму Національної суспільної телерадіокомпанії України сьогодні, 20 вересня, зібралися представники Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Волинської філій. Протягом дня разом з тренером StopFake Олексієм Набожняком вони обговорюватимуть питання верифікації інформації та надійності її джерел у ході підготовки до ефіру, принципи пошуку новин, виходячи з інтересів аудиторії, критерії відбору експертів та перевірки заяв політиків.

"Оскільки зараз ми працюємо одночасно з кількома командами фахівців із різних міст, то важко сконцентрувати увагу на проблематиці кожної філії. Тому ми вирішили взяти універсальні для всіх виклики, із якими щодня стикаються як столичні, так і регіональні ЗМІ. Судячи з того, як часто ми натикаємось на фейки у повсякденному житті і наскільки засмічений ними інформаційний простір – чи то навмисно, чи то з недбалості – тема перевірки фактів є актуальною як ніколи, – розповідає Олексій Набожняк. – До того ж таке навчання – гарна нагода не лише отримати новий досвід чи систематизувати наявні знання і навички, але й провести "горизонтальний" обмін думками й ідеями щодо перспектив розвитку Суспільного між різними філіями. Результатом нашого навчання стане більш якісний продукт і відтак – розширення вдячної аудиторії Суспільного".

Другий день тренінгу, 21 вересня, буде присвячено практичному використанню нових знань для розробки концепції проектів суспільно-політичного напряму. Кожна з концепцій буде опрацьована разом з модератором тренінгу – менеджеркою суспільно-політичного напряму Марією Фрей, а також спільно з командами колег із інших міст.

Нагадаємо, що програма навчання фахівців суспільно-політичного напряму Суспільного почалася в червні 2017 року і триватиме до червня 2018-го. На поточному етапі тренінги проводитимуться для команд напряму безпосередньо в регіональних філіях. У підсумку кожна філія матиме сформовану команду, яка вироблятиме якісний продукт за стандартами суспільного мовлення.

Читайте також: