:

"Покоління Z" – натхненна програма про нове покоління

05 жовтня 2017

Чи знаєте ви, наскільки творчими й успішними є українські діти та підлітки? Можливо, ви б хотіли приміряти на собі роль своєї дитини та помінятися із нею місцями? Тепер ви маєте таку можливість разом із новим проектом "Покоління Z".

Програма стартує у ефірі UA: ПЕРШИЙ 7 жовтня о 10:30. Новий проект – новий формат: телешоу відходить від звичних стандартів із точним сценарієм та постановкою. Ведучі, котрі самі є підлітками, змінюють текст відповідно до своїх уподобань, говорять лише про те, що їм цікаво та про те, у що вони вірять.

У "Поколінні Z" працюють шестеро підлітків – двоє ведучих та четверо репортерів. Всі вони готують сюжети для п’яти постійних рубрик.

Перша стосується професій: діти обиратимуть цікаві спеціальності – ті що вже існують чи ті, які тільки стануть популярними у майбутньому, – і намагатимуться приміряти їх на себе.

У другій рубриці репортер опановуватиме певний вид спорту, якому легко навчитися у підлітковому віці. Його "тренером" буде одноліток-професіонал у цій справі.

Третя рубрика під назвою "Герой тижня" розповідатиме історії успішних та талановитих дітей, котрі досягли неабияких висот у свою юні роки.

У рубриці "Хто тут мама/хто тут тато" підлітки мінятимуться місцями із власними батьками на цілий день і намагатимуться виконати усі обов’язки один одного.

У рубриці "Накипіло" діти ставитимуть запитання гостям іншого покоління стосовно актуальних та важливих тем.

Окрім того, у кожному випуску українська Мері Поппінс – Наталія Яковенко, яка також є співведучою "Покоління Z", відповідатиме на дошкульні запитання юних ведучих та даватиме їм поради.

Програма демонструє, яким прекрасним та багатогранним є українське покоління Z! А щоб бути з ними на одній хвилі, у проекту є свої сторінки у Facebook та Instagram – все для того, аби діти й підлітки могли вільно ставити вподобайки та запитання, а також надсилати власні коментарі.

Читайте також: