:
В ефірі Суспільного говоритимуть про ХІІ Дні польського кіно в Україні

В ефірі Суспільного говоритимуть про ХІІ Дні польського кіно в Україні

05 жовтня 2017

У програмі "РадіоДень" на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та "Сьогодні.Вдень" на Першому каналі Українського радіо 6 жовтня о 13:00 говоритимуть про ХІІ Дні польського кіно в Україні. Фестиваль стартував у Києві 5 жовтня та продовжиться в Одесі, Вінниці, Харкові, Луцьку й Маріуполі.

Ведуча проекту Галина Бабій разом із запрошеними гостями говоритиме про програму цьогорічного кінофестивалю, а також про найцікавіший доробок польського кінематографу останніх двох років.

Пряму трансляцію можна буде побачити в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ, а також на офіційній сторінці Українського радіо у Facebook.

Дні польського кіно – проект Польського Інституту в Києві, який цьогоріч відбувається вже вдванадцяте. Традиційно у програмі представляють найцікавіший доробок польського кінематографу останніх років. На вибір глядача – фільми найрізноманітнішої жанрової палітри – і романтична комедія Міті Окорна "Планета самотніх", і трилер Марціна Кошалки "Червоний павук", і фільм-відкриття "Мистецтво кохання" Міхаліни Віслоцької. Уперше за останні роки покажуть дитячу кінострічку "За блакитними дверима". Завершиться польський кінотиждень документальним фільмом "Піаніно" (2015) – про інструмент, який став одним із символів Євромайдану. Стрічку презентуватиме режисер Віта Марія Дриґас.

Читайте також: