:
До справи! Спільно з чиновниками та експертами

До справи! Спільно з чиновниками та експертами

06 жовтня 2017

Постає багато запитань до уряду? Хочете знати, коли настануть реальні реформи? Вмикайте UA: ПЕРШИЙ щопонеділка о 19:00 та долучайтесь "До справи"! А про те, хто може зробити "нову українську школу" реальністю, ведучий Роман Вибрановський поговорить з міністром освіти Лілією Гриневич та експертом Миколою Скибою, вже цього понеділка, 9 жовтня, о 19:00.

Проект "До справи" – це конструктивний діалог між представниками влади, незалежними експертами та українською громадою. Лише найважливіші запитання, чесні дискусії й точні відповіді. Разом із авторитетними експертами ведучий проекту Роман Вибрановський з’ясовуватиме, що насправді відбувається в країні, коли очікувати на справжні системні зміни і як те, що роблять (або не роблять) урядовці, впливає на життя кожного українця.

"Цей проект дуже у дусі Суспільного, – розповідає Роман Вибрановський. – Громадяни мають право запитати, що відбувається в країні і що робить влада. Ми запрошуватимемо урядовців, які реалізовують те, що пообіцяли політики на виборах, та експертів, які справді розбираються в тому, що відбувається, і ставитимемо системні питання, по яких є критична маса запитів людей. А потім всі разом з’ясовуватимемо, коли буде те, що вони пообіцяли, чому це ще не відбулося, і яких результатів ми хочемо. Суцільна policy, ніякої politics".

Реформи залежать від кожного з нас. Ми маємо право вплинути на своє майбутнє. І тільки усі разом зможемо досягнути достойного результату. Будьте причетними "До справи"!

Читайте також: