:
Ізабелла Кларк представлятиме Австралію на Дитячому Євробаченні-2017

Ізабелла Кларк представлятиме Австралію на Дитячому Євробаченні-2017

09 жовтня 2017

Тринадцятирічна Ізабелла Кларк (Isabella Clarke) представлятиме Австралію на Дитячому Євробаченні-2017, що відбудеться 26 листопада в Тбілісі (Грузія). Про це повідомила австралійська телекомпанія ABC.

Представника країни визначали шляхом внутрішнього відбору, який проводив австралійський мовник ABC спільно з Blink TV. Пісня, з якою Ізабелла Кларк виступить на міжнародній сцені конкурсу, має назву "Speak Up!". "Сенс пісні – висловлювати свою думку і вірити в себе. Особливо, коли ти молода дівчина і коли ти можеш сказати, що хочеш від життя", – пояснює Ізабелла.

Юна співачка розпочала свою музичну кар’єру 4 роки тому. У творчому доробку Ізабелли є чимало нагород з різноманітних пісенних конкурсів. Зараз дівчина є вокалісткою державної школи мистецтв штату Вікторія (Австралія) й у майбутньому мріє стати всесвітньо відомою зіркою, як її кумири Бейонсе та Мері Джей Блайдж.

Ізабелла любить проводити час зі своїми родичами та друзями. Обожнює австралійські комедійні телешоу, має гарне почуття гумору та є цілеспрямованою як у навчанні, так і у співі.

Минулого року Австралію на Дитячому Євробаченні представляла Алекса Кертіс з піснею We Are. Дівчина зайняла п’яте місце, що на сьогоднішній день є найкращим результатом для Австралії на конкурсі.

Читайте також: