:
Нові стандарти інформаційного мовлення для Суспільного

Нові стандарти інформаційного мовлення для Суспільного

12 жовтня 2017

Члени правління ПАТ "НСТУ" ухвалили стандарти інформаційного мовлення, котрі визначатимуть правила роботи редакцій. Документ затвердили на черговому засіданні.

"Стандарти інформаційного мовлення НСТУ" базуються на журналістських стандартах, якими керуються незалежні редакції в усьому світі. Зокрема, в документі описуються основні правила, за якими журналісти мають збирати, перевіряти та обробляти інформацію. Головною вимогою є подання будь-якої інформації безсторонньо й неупереджено. У документі детально описано, як діяти в тих чи інших ситуаціях, які виникають під час роботи журналістів. Наприклад, як реагувати на відмову людини від коментарів, чи довіряти анонімним джерелам, як висвітлювати надзвичайні новини тощо.

"Стандарти інформаційного мовлення – це документ, що уніфікує вимоги до роботи журналістів Суспільного. Це стандарт якості контенту та професіоналізму наших працівників. Ми взяли за орієнтир вимоги й журналістські стандарти, якими керуються найкращі новинні редакції світу, і саме за цими найвищими вимогами неупередженості, об’єктивності, збалансованості інформації прагне працювати суспільне мовлення", – каже голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія.

Ознайомитись з документом можна за посиланням: 1tv.com.ua/uploads/assets/files/PBC/standarty_iformmovlennia.pdf

Читайте також: