:
Донецька та Луганська філії Суспільного покажуть документалістику ВВС

Донецька та Луганська філії Суспільного покажуть документалістику ВВС

11 жовтня 2017

Чотири документальні серіали виробництва Британської телерадіомовної корпорації (BBC) невдовзі з’являться в ефірі Донецької та Луганської філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. "Чудеса Сонячної системи", "Планета Земля", "Африка" та "Історія світу з Ендрю Марем" були передані представникам філій сьогодні, 11 жовтня, в рамках загальних зборів творчого колективу Суспільного.

Документальний серіал "Чудеса Сонячної системи" переносить глядача в подорож Сонячною системою, красу якої вдалося побачити завдяки знімкам найпотужнішого телескопу "Хаббл". "Планета Земля" розповідає про унікальність планети, про незвідані куточки світу, а також розмаїття життя на континентах і в океанах. Протягом чотирьох років знімальна група подорожувала світом, збираючи матеріал для фільму. Кожна серія має окремий сюжет, який допомагає глядачеві відправитися у захопливу подорож планетою. У документальному серіалі "Африка" йдеться про савани і гори, озера й вулкани, а також про льодовики і джунглі материка. Глядачеві пропонується новий погляд на ландшафти і живі організми, які населяють Африку. "Історія світу з Ендрю Марем" покаже, як Ендрю Марр відправляється в подорож історією людства впродовж 70 тисяч років. Реконструкція подій, документальні зйомки у всьому світі, а також комп`ютерна графіка, допомогла розкрити вирішальні моменти, які вплинули на сучасний світ.

Наразі керівництво ПАТ "НСТУ" веде подальші переговори, аби глядачі усіх філій Суспільного мали змогу побачити програми виробництва ВВС.

Читайте також: