:
Співробітниця полтавської філії Суспільного перемогла у конкурсі журналістських розслідувань

Співробітниця полтавської філії Суспільного перемогла у конкурсі журналістських розслідувань

12 жовтня 2017

Журналістка служби новин телеканалу "Лтава" Ольга Боцула перемогла в конкурсі журналістських розслідувань в галузі видобування корисних копалин. У своєму проекті Ольга розкрила тему впливу видобувної галузі на довкілля та якість життя громадян. Вона також пояснила значення міжнародного антикорупційного стандарту забезпечення прозорості у видобувних галузях.

"Вважаю тему екології особливо важливою для жителів сільської місцевості. І переконалася в цьому під час роботи над телевізійними сюжетами. Для людей є проблемою відсутність в колодязях питної води чи наявність жовтої води з осадом. Я впевнена, що селяни мають право знати всю правду про діяльність нафтогазових підприємств у їхніх районах. Зокрема, мати інформацію щодо викидів в атмосферу небезпечних речовин з нафтогазових установок", – зазначила Ольга Боцула.

У журналістиці Ольга працює більше 10 років. У серпні 2014 року долучилася до телевізійної служби новин каналу "Лтава" в якості редактора. До того довгий час працювала в друкованих ЗМІ та на радіостанціях.

Конкурс журналістських розслідувань організувала Суспільна служба України за фінансування агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ініціатива прозорості видобувних галузей – це міжнародний стандарт, мета якого підвищити прозорість отримання доходів держави від діяльності у сфері видобування природних ресурсів. Нині Ініціативу прозорості видобувних галузей впроваджує 51 країна світу. Підтримують її понад 90 нафтогазових компаній і глобальних інвестиційних організацій.

Читайте також: