:

"Брак фінансування загрожує майбутньому Суспільного" – Пітер Вагнер

12 жовтня 2017

Європейський Союз закликав уряд у рамках офіційної дискусії щодо Угоди про асоціацію виконати юридичні зобов’язання щодо повного фінансування ПАТ "НСТУ". Про це заявив голова Групи підтримки України при Єврокомісії Пітер Вагнер у інтерв’ю "Європейській обсерваторії журналістики".

Пітер Вагнер зазначив, що він і його колеги надзвичайно стурбовані тим, що українська влада не виділяє достатньо коштів на побудову суспільного мовника. "Якщо передбачені законом кошти не будуть виділені, це матиме суттєвий негативний вплив на якість програм і новин, що вироблятимуться. Більше того, брак фінансування загрожує модернізації телерадіокомпанії, а, отже, її майбутньому взагалі", – сказав він.

Утім, роботу команди Суспільного він оцінив позитивно: "Ми цілком задоволені прогресом. Ми також вважаємо, що на сьогодні це одна з найбільш успішних реформ в Україні. Це результат роботи багатьох людей, включаючи представників громадянського суспільства – і це заслуговує визнання. Для нас також дуже важливо, що Наглядова рада продовжує цю справу, справді відстоює незалежність мовника, бореться за фінансування".

Також він розповів про важливість суспільного мовлення для будь-якої демократичної країни.

"Суспільний мовник здатний показати розмаїття регіонів країни – політичне, культурне, освітнє. Все це допомагає об’єднати країну", – сказав Вагнер. На його думку, саме це зараз важливо для України.

Більше читайте в інтерв’ю: https://ua.ejo-online.eu/3744/media-i-politika/piter-vagner-strovennia-suspilnogo

Фото: Twitter, Peter M. Wagner

Читайте також: