:

"Війна і мир": версія 3.0

13 жовтня 2017

Третій сезон аналітичного ток-шоу "Війна і мир" стартує на UA: ПЕРШИЙ вже у суботу, 14 жовтня о 21:30, спецвипуском, присвяченим Дню захисника України. У студію до ведучих Юрія Макарова та Євгена Степаненка прийде генерал-майор ЗСУ, Герой України, легендарний боєць під позивним "Сумрак", який тримав оборону Савур-Могили у 2014 році, а нині – начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук. Військовий розповість про моральну відповідальність на фронті та про завдання, яке несе у собі військова освіта сьогодні. А також спробує дати відповідь на запитання, чи були в України шанси зберегти Крим і те, наскільки змінилася армія після початку військових дій на Сході. Надалі – "Війна і мир" виходитиме в ефірі UA: ПЕРШИЙ по суботах о 22:40.

Окрім інтерв’ю із запрошеними гостями – безпосередніми учасниками подій російсько-української війни, волонтерами, вимушеними переселенцями, політиками й суспільними діячами – у новому сезоні "Війна і мир" доповниться новими рубриками та сюжетами виробництва Військового телебачення України. "У новому сезоні ми вводимо три нові постійні рубрики, – розповідає ведучий "Війни і миру" Євген Степаненко. – Одна з них називається "Memories". Тут згадуватимемо хлопців, які полягли на війні протягом 2014-2016 років. Маємо надію, що ця щотижнева рубрика не буде оновлюватися. Ще буде рубрика "History", в якій ми в історичній ретроспективі розповідатимемо про визначні події, які відбулися у той чи інший день протягом трьох років війни. Третя рубрика називається "Без коментарів". У сюжетах, створених спільно із Військовим телебаченням України, показуватимемо справжнє, а не прикрашене журналістами життя військових".

Юрій Макаров обіцяє у новому сезоні більше фактів і наочності, а також більше "війни": "Якщо передивлятися попередні випуски, виходить, що в нас було більше миру, ніж війни. Так, ми запрошували військових, людей, які бували на фронті, волонтерів, але сама по собі війна в розмові фігурувала вряди-годи. І якщо ми хочемо продовжувати цю історію так, щоб вона не розмилася, треба додавати сюжети. Я думаю, що навіть такого символічного розширення матеріалу формально може вистачити для того, щоб перенести наголоси, дещо змінити акценти і наблизитися до початкової назви програми, як це і було задумано".

Тож чекаємо на нові конструктивні діалоги Юрія Макарова та Євгена Степаненка із гостями студії і все ж таки сподіваємось, що тем "війни" з кожним днем ставатиме все менше.

Читайте також: