:
Ранкові новини на UA: ПЕРШИЙ та нова ведуча

Ранкові новини на UA: ПЕРШИЙ та нова ведуча

23 жовтня 2017

Відсьогодні, 23 жовтня, в ефірі UA: ПЕРШИЙ стартували п’ять ранкових випусків новин. Тепер глядачі телеканалу зможуть дізнаватися найсвіжішу інформацію про події в Україні та світі з самого ранку. Початок мовлення – о 06:30, потім новини виходитимуть щогодини – о 07:00, 08:00 та 09:00, а завершуватиме ранковий ефір новин випуск о 09:25. У вихідні дні виходитимуть три ранкові випуски новин – о 07:00, о 08:00 та о 09:00, але зі збільшеним хронометражем.

"Усі ранкові випуски новин будуть оригінальними. Повторюватися можуть лише важливі теми, які ми намагаємося давати в розвитку, та окремі матеріали, які ми б хотіли показати якомога більшій аудиторії, адже зранку вона постійно змінюється, – розповідає генеральний продюсер інформаційного мовлення ПАТ "НСТУ" Владислав Грузинський. – Для запуску додаткових випусків довелося змінити існуючий робочий графік та залучити додаткових спеціалістів – не більше 20 осіб, оскільки працювати з самого ранку до вечора фізично неможливо. Також варто зазначити, що 1-2 наші кореспонденти щодня працюють із цифровими платформами, щоправда, поки це тільки акаунти UA:Новини у Twitter та Facebook. Але "цифра" – це наше майбутнє, ми всі це усвідомлюємо й вже зараз тренуємося аби відпрацювати робочі алгоритми".

"Глядач від самого ранку зможе розуміти, що відбулося, відбувається чи відбудеться. Уже з 6:30. У нас не буде великих сюжетів. Короткі випуски. Короткі повідомлення. Тільки інформація. Зрозуміла, конкретна, збалансована", – додає виконавчий продюсер творчо-виробничого об’єднання інформаційно-аналітичних програм Федір Скрипник.

Нагадаємо, що, окрім зазначених п’ятьох ранкових випусків новин по буднях глядачі UA: ПЕРШИЙ можуть отримувати інформацію про події у світі чотири рази на день у денних та вечірніх випусках – о 13:00, 15:00, 17:50 та 21:00.

А новою ведучою денних новин буде Анна Чередниченко, яка нещодавно долучилася до команди UA: ПЕРШИЙ, і вже сьогодні провела свій перший ефір. "Тут чудова команда. У мене є відчуття, що я працюю на Суспільному вже дуже давно. Хоча перед першим ефіром я всю ніч не спала, дуже хвилювалася, – ділиться своїми враженнями нова ведуча "Новин". – Але коли починається робочий процес, то забуваєш про все, бо треба підготувати новини, і треба підготувати їх швидко, оперативно, а головне чесно! Власне, я тому й погодилася працювати на Суспільному, щоб довести всім і собі, у першу чергу, що новини можуть буди чесними".

Вітаємо Анну Чередниченко у команді! А глядачам UA: ПЕРШИЙ обіцяємо, що жодна важлива новина не пройде повз їхню увагу!

Читайте також: