:
Все буде ЧереЩур!

Все буде ЧереЩур!

27 жовтня 2017

"Я – Майкл Щур і цього сезону знімаю нове шоу "ЧереЩур" для Суспільного. Це Late Night Show, або як я це перекладаю Пізно Ввечорі Передача. У програму будуть приходити зірки і різні знамениті люди. Будут музики, буде файна атмосфера і то всьо буде весело". Тож вже цієї неділі, 29 жовтня, о 22:15, дивіться на UA: ПЕРШИЙ прем’єрний випуск першого в Україні Late Night Show, яке гарантує заряд позитиву та хорошого настрою на весь тиждень. Надалі Пізно Ввечорі Передача "ЧереЩур" виходитиме щоп’ятниці, о 22:15.

Нам заборонили називати імена гостей першого випуску, а от натякнути ніхто не забороняв. Тож, перший гість шоу "ЧереЩур" – чоловік, Діва за знаком зодіаку, тричі одружений, творча людина, у школі мріяв стати рок-музикантом, але не став, реальний син кіношного Тараса Бульби. Другий гість – жінка, Близнюки за знаком зодіаку, вегетаріанка, ініціаторка екологічної програми зі скорочення споживання пластику, а ще "в неї є мен".

А про найголовніше, що ви повинні знати про перше українське Late Night Show "ЧереЩур", Майкл Щур розповів в ексклюзивному! інтерв’ю.

Опишіть шоу "ЧереЩур" у п’яти словах.

Весело, щиро, затишно, хороша музика.

Хто такий Майкл Щур, і яка його роль у шоу?

Ґазда програми.

На які теми Щур говоритиме зі своїми гостями?

Про те, що самі гості захочуть говорити.

Що буде у шоу, окрім інтерв’ю з гостями?

Веселі рубрики, сюжети.

У чому головна "фішка" Late Night Show ЧереЩур?

Вуса.

Тож, вмикайте UA: ПЕРШИЙ у неділю о 22:15 і насолоджуйтесь шоу. Все буде ЧереЩур!

Читайте також: