:
Спецефір про вибори в об’єднані територіальні громади на UA: ПЕРШИЙ

Спецефір про вибори в об’єднані територіальні громади на UA: ПЕРШИЙ

27 жовтня 2017

У неділю, 29 жовтня, згідно із постановою Центральної виборчої комісії, пройдуть перші місцеві вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах по всій Україні. Стежити за ходом виборів, спілкуватися з експертами, і підводити перші підсумки у прямому ефірі будуть ведучі програми "Тема дня" на UA: ПЕРШИЙ Данило Мокрик та Ольга Сніцарчук у спецпроекті "Вибори в об’єднані територіальні громади", який стартує о 20:00.

У студію запрошено представників Громадянської мережі "ОПОРА", яка займається моніторингом виборів всіх рівнів; Володимира Куренного, який очолює в Адміністрації Президента департамент місцевого самоуправління і децентралізації та представників "Українського кризового медіа центру".

Також під час спецефіру будуть показані кілька сюжетів з регіональних філій, які отримали завдання знайти у себе в області цікаві історії про вибори – боротьбу ідей, можливі порушення, атмосферу на виборчих дільницях, думки людей, які йдуть на вибори тощо.

"Наш головний посил – залучати людей бути активнішими, бо ці вибори дуже важливі, – розповідає генеральний продюсер суспільно-політичного напряму Суспільного Андрій Сайчук. – Децентралізація – одна із головних реформ в нашій країні, яка змінює всю логіку держави. Успіх цієї реформи залежить від двох чинників: підтримка з боку влади і підтримка на місцях, бо якщо люди не готові брати владу у свої руки, то нічого путнього не вийде. Тому важливо, щоб люди ставилися серйозно до цих виборів і були залучені у процес".

"Скрізь зараз звучить чарівне слово – децентралізація. Але ж місцеві вибори, вочевидь, її основна складова. Ми сподіваємося, що зміни, про які гудуть, – не порожнє слово. Тому в неділю дивитимемося разом – за змінами, порушеннями, гречкою для виборців і гарбузами від виборців", – додає ведуча спецефіру "Вибори в об’єднані територіальні громади" Ольга Сніцарчук.

Суспільний мовник закликає всіх йти у неділю, 29 жовтня, на виборчі дільниці, щоб не говорити потім, що все вирішили за вас. А після – вмикайте телеканал UA: ПЕРШИЙ о 20:00, та дивіться, що із цього вийшло.

Читайте також: