:
На Суспільному запровадили

На Суспільному запровадили "Зелений офіс"

13 листопада 2017

Суспільне мовлення стає екологічно дружнім, втілюючи ідею "Зеленого офісу". У приміщеннях телецентру "Олівець" встановили 55 сортувальних баків для роздільного збору сміття: паперу, пластику, металу, батарейок і акумуляторів. Найближчим часом такі контейнери з’являться в регіональних офісах Суспільного по всій Україні. Так Національна суспільна телерадіокомпанія прагне зменшити забруднення довкілля та економно використовувати ресурси.

Раціональне використання паперу й електроенергії, перехід на енергоефективне освітлення, оптимізація ресурсів – перші кроки Суспільного. Концепція "Зеленого офісу" дуже популярна за кордоном, де вона базується на правилі трьох R: Reduce, Reuse, Recycle, що з англійської перекладається як скорочуй, повторно використовуй, переробляй.

Зібрані ресурси виставлятимуть на тендер для вторинного користування чи переробки. Перероблений пластик можна використовувати як сировину для низки продуктів, як, наприклад, поліефірні волокна (основний матеріал для виробництва одягу, подушок, килимів тощо), поліефірні листи (профнастил для покрівлі), обв’язки (бандажна стрічка) або ПЕТ-пляшки.

Отже, матеріали циркулюватимуть ефективно, а мовник отримає додаткові кошти. Сміття, яке не можна повторно переробити, утилізують спеціальні служби через Департамент господарського забезпечення організації.

"В офісі ми постійно використовуємо багато паперу й маємо стоси макулатури. А повторна переробка, для прикладу, тонни паперу й паперових відходів врятує 17 дерев", – каже Катерина Логгінова, департаменту господарського та інженерного забезпечення НСТУ.
За її словами "Зелений офіс" – це турбота про здоров’я співробітників разом із соціальною та екологічною відповідальністю організації.

Читайте також: