:
Онлайн-голосування Дитячого Євробачення-2017 дозволить проголосувати за свою країну

Онлайн-голосування Дитячого Євробачення-2017 дозволить проголосувати за свою країну

14 листопада 2017

Цього року на шанувальників Дитячого Євробачення чекає нова система голосування за переможця конкурсу. Вона дозволить голосувати за своїх фаворитів онлайн на сайті junioreurovision.tv протягом кількох днів. А також дасть змогу віддати голос за представника своєї країни.

Перший етап голосування розпочнеться у п’ятницю, 24 листопада, і триватиме до 16:59 (за Києвом) неділі, 26 листопада, тобто до початку шоу. У ці дні кожен охочий зможе віддати свій голос за фаворита Дитячого Євробачення-2017, переглянувши відео з репетицій та відеокліпи всіх учасників. Проголосувати можна буде мінімум за трьох і максимум за п’ятьох конкурсантів.

Другий етап голосування відбудеться безпосередньо під час фіналу. Він триватиме 15 хвилин, і розпочнеться одразу після останнього конкурсного виступу.

Підсумки глядацького онлайн-голосування складуть 50% загального результату конкурсантів. Іншу половину балів учасники отримають від професійного журі.

Про деталі голосування дивіться також у відеоролику:

"Ми раді, що люди з усього світу зможуть насолодитися цим надзвичайним шоу. Шістнадцять блискучих виступів, неймовірна сцена, чудові ведучі та абсолютно нова система голосування зроблять цьогорічне ювілейне Дитяче Євробачення незабутнім", – зазначив голова прямоефірних подій Європейської мовної спілки Йон Ола Санд.

Нагадаємо, що міжнародний фінал Дитячого Євробачення-2017 відбудеться в неділю, 26 листопада, о 17:00 (за Києвом) в Олімпійському палаці Тбілісі (Грузія). Країна вперше прийматиме подію, хоч представники Грузії здобували перемогу в конкурсі тричі: в 2008, 2011 та 2016 роках. Слоган цьогорічного Дитячого Євробачення – Shine Bright (Світи яскраво). У конкурсі візьмуть участь представники 16 країн. Україну представить Анастасія Багінська з піснею "Не зупиняй".

Читайте також: