:
UA: ПЕРШИЙ запрошує на веб-концерт симфонічного оркестру Італійського радіо

UA: ПЕРШИЙ запрошує на веб-концерт симфонічного оркестру Італійського радіо

17 листопада 2017

Онлайн-трансляцію концерту Національного симфонічного оркестру Італійського радіо (RAI) з Toscanini Auditorium (м. Турин, Італія) UA: ПЕРШИЙ покаже сьогодні, 17 листопада, о 21:00 за Києвом. Можливість долучитися до цього заходу з’явилася й у глядачів UA: ПЕРШИЙ завдяки спеціальній веб-платформі EURORADIO2SEE ("Побачити Єврорадіо")*.

У програмі концерту:

  • Людвіг ван Бетховен - увертюра до "Короля Стефана"
  • Людвіг ван Бетховен - Концерт для фортепіано з оркестром №1 до мажор
  • Ігор Стравінський - балет "Петрушка"

За фортепіано - італієць Андреа Луккезіні, який у молодому віці отримав міжнародне визнання, перемігши в конкурсі в театрі Ла Скала. З того часу піаніст виступає з провідними диригентами й оркестрами світу.

Диригуватиме сьогодні ввечері прославлений американський диригент та піаніст Денніс Рассел Девіс. Він виступав з Клівлендським, Філадельфійським, Чикагським, Бостонським та Нью-Йоркським оркестрами. У Європі диригував для оркестру Гевандхауза в Лейпцизі, академії "Санта-Чечілія" в Римі, а також для оркестру Ла Скала в Мілані й оркестру Концертгебау в Амстердамі.

Пряму трансляцію заходу дивіться тут:

*"Побачити Єврорадіо" – спеціалізована веб-платформа, створена у 2013 році Європейською мовною спілкою (ЄМС). Цей онлайн-ресурс призначений допомагати членам ЄМС у створенні першокласних "живих" відео-вебкастів у різних музичних жанрах – класика, поп, рок, джаз, ворлд та фольк.

Читайте також: