:
На UA: ПЕРШИЙ стартує новий біатлонний сезон!

На UA: ПЕРШИЙ стартує новий біатлонний сезон!

23 листопада 2017

Усі гонки Кубка світу з біатлону 2017-2018 та Олімпійських ігор-2018 у Пхенчхані (Південна Корея) транслюватиме UА: ПЕРШИЙ. Перший етап Кубка світу пройде у шведському Естерсунді з 26 листопада по 3 грудня. Стартують змагання з одиночної змішаної естафети, яку можна буде побачити в прямому ефірі вже цієї неділі, 26 листопада, о 15:10 (онлайн-трансляція – 1tv.com.ua/live та uabiatlon.com).

А от змішану естафету, яка відбудеться цього ж дня о 18:10, UA: ПЕРШИЙ покаже у запису о 19:30, оскільки телеканал має зобов’язання транслювати наживо фінал дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2017, який проходитиме одночасно із біатлонними гонками у Тбілісі (Грузія). Пряму трансляцію гонки шанувальники біатлону матимуть змогу подивитися на сайті uabiatlon.com. Усі інші змагання Кубка світу з біатлону сезону 2017-2018 телеканал покаже у прямому ефірі!

Перший етап Кубка світу з біатлону в Естерсунді включає в себе наступні гонки: одиночна змішана естафета, змішана естафета, індивідуальна гонка 15 км (жінки), індивідуальна гонка 20 км (чоловіки), спринт 7,5 км (жінки), спринт 10 км (чоловіки), гонка переслідування 10 км (жінки) та гонка переслідування 12,5 км (чоловіки). Розклад змагань нижче:

Тренерський штаб української збірної з біатлону вже оголосив склад учасників першого етапу Кубка світу з біатлону в Естерсунді. Україну на змаганнях представлятимуть: Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Олександр Жирний, Володимир Семаков та Руслан Ткаленко. Склад жіночої збірної України виглядає так: Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валя Семеренко, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина, Ірина Варвинець. Участь Ольги Абрамової та Дар’ї Блашко у змаганнях поки що під питанням.

В інтерв’ю виданню SportArena президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак зазначив: "Наші тренери акцентуватимуть увагу в цьому сезоні на тому, щоб вихід на пік форми у спортсменів припав на Олімпійські ігри-2018 у Пхенчхані. Вони спостерігатимуть за станом команди, щоб ніхто особливо яскраво не проявляв себе на початку сезону, оскільки зберегти пік форми буде вкрай важко".

"Звичайно, основний акцент у нас на Олімпійські ігри, – розповідає український біатлоніст Олександр Жирний. – Зараз у нас будуть розгоночні старти, ми набиратимемо форму. Від старту до старту додаватимемо і в Пхенчхані повинні бути вже на піку форми. В Естерсунді я хотів би пробігти спринтерську гонку. Зі спринту б почати, а там видно буде".

"Ми не готувалися конкретно до етапу в Естерсунді, – додає один із лідерів української збірної з біатлону Дмитро Підручний. – Швидкості, як такої, у нас зараз немає. Ми більше налаштовані на Олімпіаду, але думаю, що про хороші результати можна думати і в Естерсунді. З цією швидкістю, яка у нас зараз є, можна боротися за високі місця".

Розпочинайте біатлонний сезон разом із UA: ПЕРШИЙ – дивіться трансляції змагань в ефірі і вболівайте за українців!

Читайте також: