:
Суспільний мовник запустив діджитал-проект UA: БІАТЛОН

Суспільний мовник запустив діджитал-проект UA: БІАТЛОН

24 листопада 2017

Перший діджитал-проект UA: БІАТЛОН запустила Національна суспільна телерадіокомпанія України – з метою запропонувати усім охочим доступ до контенту про біатлон не тільки у телеефірі.

UA: БІАТЛОН – це інтернет-платформа uabiatlon.com та сторінка у Facebook. На сайті здійснюватиметься пряма трансляція гонок Кубка світу з біатлону трьома потоками в HD – з різних камер на трасах. Ще будуть записи усіх гонок та новини.

На Facebook-сторінці UA: БІАТЛОН уже зараз висвітлюються досягнення наших біатлоністів, а також інтерв’ю зі спортсменами, ексклюзивні коментарі та стріми важливих подій.

"Це перша спроба Суспільного рухатися в такому напрямі, й саме на цьому проекті ми напрацюємо технологію, за якою потім робитимемо й інші діджитал-проекти. Поки ми зробили сайт для прямих трансляцій гонок і Facebook-сторінку для новин, фото, коментарів та іншого ексклюзивного контенту. Якщо у процесі роботи побачимо, що треба долучати інші соціальні мережі, щось удосконалювати – ми обов’язково це зробимо. І так, ми ставимо собі за мету зробити біатлон принаймні удвічі популярнішим, ніж він є зараз", – розповідає Сергій Кисіль, директор департаменту цифрових платформ ПАТ "НСТУ".

Паралельно з роботою діджитал-проекту UA:БІАТЛОН усі трансляції Кубка світу з біатлону відбуватимуться й у прямому ефірі телеканалу UA:ПЕРШИЙ. Сюжети про цей вид спорту регулярно з’являтимуться у програмі Спорт.

Читайте також: