:
Представники планово-економічних департаментів філій НСТУ обговорили основні реформи в структурі компанії

Представники планово-економічних департаментів філій НСТУ обговорили основні реформи в структурі компанії

07 грудня 2017

Відбулася ще одна координаційна зустріч із представниками регіональних філій у рамках Академії суспільного мовлення. Під час заходу керівники планово-економічних департаментів і головні бухгалтери зосередили увагу на змінах у діяльності своїх підрозділів, які відбудуться найближчим часом.

Як розповів на зустрічі виконавчий директор ПАТ "НСТУ" Олександр Лієв, у структурі регіональних філій з’являться чотири ключові посади: менеджер філії, продюсер, шеф-редактор і менеджер фінансового напряму. Менеджер філії відповідатиме за адміністративну роботу і матиме право підпису. Продюсер керуватиме змістовою частиною і виробництвом контенту. Із менеджерами та продюсерами філій уже найближчими днями підпишуть строкові трудові договори на один рік. У зоні відповідальності шеф-редактора – новинний блок. Окрім того, шеф-редактор підпорядковуватиметься безпосередньо генеральному продюсерові НСТУ. Менеджер же фінансового напряму виконуватиме функції головного бухгалтера філії.

Також Олександр Лієв нагадав про ситуацію з недофінансуванням Суспільного, яка прямо впливає на роботу компанії. Так, поточні операційні витрати ПАТ "НСТУ" на рік становлять 1 млрд 200 тисяч гривень – це і фонд оплати праці, комунальні послуги, податок на землю, витрати на виробництво контенту тощо. У 2018 році держава, відповідно до законодавства, мала би перерахувати НСТУ 0,2% від обсягу державного бюджету, що становить 1 млрд 535 тисяч гривень. Утім, поки що й цього мінімального обсягу фінансування для НСТУ не виділили. Це означає, що і центральній дирекції, і філіям уже зараз потрібно думати про додаткові джерела надходження коштів.

"Оптимізація та ефективне використання наявних ресурсів філій дозволить покращити ситуацію", – зауважив заступник виконавчого директора Михайло Шматов. Він детально обговорив із учасниками координаційної зустрічі особливості реорганізації структури філій. Найперше, буде уніфіковано штатний розпис, перелік посад і функціональних обов’язків співробітників філій; назви посад тепер відповідатимуть суті виконуваних обов’язків. Окрім того, зі штатного розпису буде виведено спеціалістів, які надають супутні, переважно господарські, послуги для філії. З ними укладуть цивільно-правові угоди. Тобто, спеціалісту оплачуватимуть не перебування у філії, а виконання конкретної роботи. Також у разі неналежного надання послуг, керівництво філії матиме простий механізм розривання договору й укладання його з новими контрагентом. "До штату кожної філії буде додано в середньому близько 80 нових одиниць. Завдання планово-економічних департаментів і бухгалтерів – допомогти новопризначеним менеджерам перевести на ці посади людей із теперішнього штату філій. Вакансії, котрі з`являться унаслідок такого переведення, потрібно буде закрити. Водночас у жодному разі не йдеться про скорочення, адже кількість співробітників не зміниться", – наголосив Михайло Шматов.

Ще одна важлива зміна, котра стосується фінансів і планування, полягає в тому, що із 1 січня 2018 року кошти, які надійдуть від комерційної діяльності НСТУ, витрачатимуть тільки на капітальні потреби, а не на поточні, як було досі. Також запроваджено тендерну систему централізованих закупівель матеріальних цінностей через Prozorro. А вже з квітня 2018 року керівництво Суспільного має намір запровадити нову тарифну сітку, згідно з якою для співробітників НСТУ буде встановлено конкурентну заробітну плату.

Нагадаємо, що наприкінці тижня також відбудуться робочі зустрічі з новообраними менеджерами й продюсерами філій Суспільного, а наступного тижня представники центрального офісу відвідають усі регіональні філії і познайомить нових регіональних керівників з їхніми командами.

Читайте також: