:
Новообрані менеджери і продюсери філій Суспільного провели перші зустрічі з колективами

Новообрані менеджери і продюсери філій Суспільного провели перші зустрічі з колективами

12 грудня 2017

Новообрані менеджери і продюсери філій Суспільного з 11 грудня почали виконувати свої обов’язки і провели перші зустрічі з колективами. Нове керівництво співробітникам філій представляють члени правління ПАТ "НСТУ", а також директори і менеджери Центральної дирекції. Зустрічі вже відбулися у Вінниці, Кривому Розі, Тернополі й Чернівцях.

Окрім представлення менеджерів та продюсерів, у філіях також обговорюють хід реформи і зміни, які чекають на компанію найближчим часом.

Директор департаменту зв’язків з громадськістю та ЗМІ ПАТ "НСТУ" Вікторія Сидоренко представляла нових керівників Вінницької філії – менеджера Тараса Тарануху і продюсера Віктора Мозалевського.

"Вінницька філія зустрічала тепло. Зустрічі з усім колективом, а згодом і з керівниками напрямів були дуже тривалими, але цікавими, – розповідає Вікторія Сидоренко. – Є відчуття, що людям не все одно. Вони справді вболівають за Суспільне. Пропонують свої ідеї, обговорюють, питають, радять. Словом, показують себе командою".

Новообраний менеджер Вінницької філії Суспільного Тарас Тарануха раніше працював заступником директора філії з питань технічного забезпечення. "Відсьогодні починається етап реформування регіональних філій. Нам поставлено багато завдань. Ми їх виконаємо. Вірю, що створимо сильну команду", – каже Тарас Тарануха.

Продюсер Віктор Мозалевський із 2015 року був заступником директора філії з питань радіомовлення. До цього працював завідувачем редакції інформації телебачення і ведучим підсумкової інформаційної програми "Панорама тижня". Він також має досвід роботи редактором, автором і ведучим інформаційно-аналітичних і спортивних програм.

У Кривому Розі про подальші структурні зміни компанії розповідав директор департаменту господарського та інженерного забезпечення ПАТ "НСТУ" Олег Бородій. Обговорювали й такі фахові питання, як технічне переоснащення, необхідність уніфікації програмної сітки, зміни штатного розпису. За словами учасників зустрічі спілкування проходило відкрито й у дружній атмосфері.

Олег Бородій запевнив, що незважаючи на те, що під час конкурсного відбору не вдалося обрати менеджера і продюсера для Криворізької філії, всі зміни в роботі цієї дирекції відбуватимуться синхронно з іншими регіонами. Для цього у філії є сильна команда фахівців, яка може і має бажання рухатися вперед та проводити реорганізацію. Тимчасовим виконувачем обов’язків менеджера Криворізької філії призначено директора філії Івана Галамасюка.

Повторний конкурс у філіях, де не вдалося обрати менеджерів і продюсерів, буде оголошено вже на початку 2018 року.

Читайте також: