:
Тривають зустрічі представників центральної дирекції Суспільного з колективами регіональних філій

Тривають зустрічі представників центральної дирекції Суспільного з колективами регіональних філій

13 грудня 2017

Тривають зустрічі членів правління, директорів і менеджерів центральної дирекції Суспільного з колективами регіональних філій. Під час цих зустрічей обговорюється хід реформи та зміни, які чекають на компанію найближчим часом. Зокрема представники центральної дирекції представляють колективам обраних на конкурсі менеджерів і продюсерів.

Основним завданням, поставленим перед новими керівниками філій Суспільного, є уніфікація програмної сітки та штатного розпису, відповідно до її потреб. Тож, приступивши до виконання своїх обов’язків, менеджери та продюсери розпочали знайомство колективами філій. "Відучора ми продовжуємо знайомитися з новим керівниками. Вони проводять з нами співбесіди, а ми презентуємо себе і напрями, якими займаємося. Також висловлюємо свої думки щодо того, на яких позиціях бачимо себе в структурі Суспільного, – розповіла про зустріч заступник головного редактора Чернігівської філії ПАТ "НСТУ" Наталія Левочко. – Виконавчий директор ПАТ "НСТУ" Олександр Лієв представив колективу структуру компанії, яку вже вибудували в системі суспільного мовлення. Багато співробітників про неї лише чули або ж мали часткове уявлення, але остаточно ніхто не розумів. Тепер маємо уявлення про ці базові питання, відштовхуючись від яких розуміємо, як працюватимемо в подальшому".

Завідувачка редакції радіо Черкаської філії Олена Захарова зазначила: "Зустріч була однозначно корисною, бо інколи не вистачає спілкування з київським офісом і комунікації саме щодо змін, які відбуватимуться. Ми стежимо за подіями в НСТУ і, звісно, були готові до чогось подібного. Та всі цифри й діаграми, які нам представила Катерина Логгінова були дуже цікавими й необхідними для нас. Усіх цікавило те, як ми працюватимемо завтра, в новому році, з квітня, і за яким планом".

Обласні державні телерадіокомпанії, на базі яких створено філії Суспільного, завжди кардинально відрізнялися одна від одної, як за кількістю виробленого контенту й принципами побудови програмної сітки, так і за штатним розкладом. Задля створення єдиної структури та стандартів мовлення Суспільного в усіх регіонах відбудеться уніфікація розкладу новин і програм. Для цього в кожній філії створені бюро телерадіоновин (БТРН). До складу цих стандартизованих структур увійдуть команди, які забезпечать інформаційне мовлення у єдиному для всіх регіонів форматі. Пріоритетом в роботі філій будуть саме якісні регіональні новини. "Необхідний мінімум, який маємо забезпечити якнайшвидше – це якісні, оперативні, об’єктивні, незалежні новини регіону", – зазначив директор департаменту організації та розвитку мереж телерадіомовлення Дмитро Грузинський, який цими днями проводить зустрічі із колективом Чернівецької філії.

Читайте також: