:
Суспільне запрошує в Офіційну фан-зону Зимових Олімпійських ігор-2018

Суспільне запрошує в Офіційну фан-зону Зимових Олімпійських ігор-2018

18 січня 2018

У приміщенні "Національної суспільної телерадіокомпанії України" (НСТУ) за адресою: Мельникова, 42 відкриється Офіційна фан-зона Зимових Олімпійських ігор-2018, яка працюватиме цілодобово з 9 по 25 лютого.

"Як офіційний мовник зимових Олімійських ігор-2018* ми не лише покажемо усі виступи українських спортсменів в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ, але й проведемо спеціальні заходи для вболівальників на території телецентру, – говорить голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія. – Окрім того, ми пропонуємо ексклюзивну можливість, якої немає ніде в Україні – стежити за подіями Олімпіади у режимі реального часу на 7 великих екранах. Ми отримуватимемо сім каналів трансляцій з різних локацій Олімпійських ігор. В ефірі це побачити неможливо, оскільки там режисери обирають лише один стрім, який найбільше цікавий українцям. Однак багато цікавих епізодів з майданчиків залишається поза ефіром. А в нашому прес-центрі можна буде подивитися всі 7 каналів і нічого не пропустити. Я думаю, така трансляція зацікавить людей, які фахово займаються висвітленням зимових видів спорту, журналістів, оглядачів, і хочуть перебувати в епіцентрі подій".

Тож представники засобів масової інформації та усі шанувальники зимових видів спорту зможуть перебувати у самому епіцентрі подій зимової Олімпіади у Пхенчхані (Південна Корея)! Для цього у хабі Суспільного відкриється кілька унікальних локацій: прес-центр, фан-зона та лекторій.

"Нещодавно ми відкрили вхід в телецентр "Олівець", зробили його вільним для усіх охочих. А тепер запрошуємо наших глядачів, слухачів, а також представників ЗМІ відвідати офіційну фан-зону та разом вболівати за улюблених спортсменів на зимових Олімпійських іграх-2018 у Пхенчхані, – додає виконавчий директор ПАТ НСТУ Олександр Лієв. – Зауважу, що це вперше в історії компанії ми організовуємо таку масштабну подію для підтримки наших атлетів".

Прес-центр Зимових Олімпійських ігор-2018

Прес-центр зимової Олімпіади-2018 стане майданчиком для комунікації, який об’єднає представників ЗМІ зі всієї України, спортивних федерацій, спортсменів, експертів та активних діячів галузі спорту, НОК, вболівальників. Тут відбуватимуться прес-конференції за участю спортсменів, представників федерацій зимових видів спорту і Національного Олімпійського комітету України, експертів тощо. Для представників ЗМІ будуть створені комфортні умови для оперативної роботи. Але головною фішкою цієї локації стане можливість одночасного перегляду на великих екранах 7 каналів трансляцій, які надходитимуть з Південної Кореї.

Офіційна фан-зона зимових Олімпійських ігор-2018

Усі шанувальники спорту зможуть вболівати та підтримувати спортсменів у спеціально облаштованій зручній фан-зоні. Тут працюватимуть тематичні фотозони, де можна буде зробити пам’ятні унікальні фото, поспілкуватися зі спортсменами, представниками НОК та спортивних федерацій, експертами, подивитися цікаві фільми та чудово провести час у колі однодумців.

У фан-зоні відбуватимуться святкові вечірки з нагоди відкриття й закриття Олімпіади та інші тематичні заходи. На території працюватимуть кафе.

Лекторій

З 9 по 25 лютого у лекторії на першому поверсі телецентру на Мельникова, 42 щодня проходитимуть лекції на теми спорту, Олімпіади, здорового способу життя. В якості спікерів будуть запрошені видатні спортсмени, тренери, а також представники федерацій зимових видів спорту та Національного олімпійського комітету. Теми лекцій будуть оголошені додатково, тож стежте за новинами на сайті UA: ПЕРШИЙ та наших соціальних мережах (https://www.facebook.com/1tvua/ та https://www.facebook.com/PBCUkraine/).

Отримати акредитацію на усі заходи, які відбуватимуться в Офіційній фан-зоні Олімпіади-2018 та прес-центрі, можна заповнивши форму за посиланням: https://goo.gl/83ab9U.

*ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" уклала субліцензійний договір з купівлі прав на трансляцію в Україні Зимових Олімпійських ігор-2018 і Літніх Олімпійських ігор-2020 з провідною глобальною медіакомпанією Discovery Communications. Це дозволить суспільному мовнику показувати трансляції Олімпіади майже на всій території України. Перебіг змагань транслюватиметься в форматі SD і HD-сімулкаст на сайті телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: