:
UA: ПЕРШИЙ покаже веб-трансляцію концерту з нагоди 100-річчя незалежності прибалтійських країн 

UA: ПЕРШИЙ покаже веб-трансляцію концерту з нагоди 100-річчя незалежності прибалтійських країн 

22 січня 2018

Завдяки спеціальній веб-платформі EURORADIO2SEE ("Побачити Єврорадіо")* сьогодні, 22 січня, о 19:00 відвідувачі сайту UA: ПЕРШИЙ зможуть долучитися до прямої трансляції концерту фольклорної музики "Звуки Балтії" до 100-річчя незалежності прибалтійських країн.

Святковий концертний марафон пройде у 3-х частинах. Розпочнеться він з Естонії, яку представлятиме скрипалька та співачка Маарйа Нуут з власними творами, що базуються на естонській фольклорній традиції. У своїй музиці Маарйа поєднує гру на скрипці, вокал та електроніку.

Початок прямої трансляції першої частини концерту з Естонії дивіться о 19:00:

Далі марафон продовжить Латвія, яка буде представлена гуртом "Бралі ун Масас" (Брати і сестри). Учасники гурту називають свій стиль виконання "сучасним еклектицизмом": свіжі аранжування народних пісень під соусом джазу, фанку, блюзу та хіп-хопу.

Початок прямої трансляції другої частини концерту о 19:40:

Звуки Литви, заключної країни концерту, представить гурт "Скілйє" (Дірка), діяльність якого розпочалася ще 20 років тому і сьогодні його вважають одним з найбільш визначних та креативних музичних гуртів країни. За час свого існування вони випустили 17 альбомів, зокрема музику для дітей та рок-опери.

Початок прямої трансляції третьої частини дивіться о 20:20:

* "Побачити Єврорадіо" – спеціалізована веб-платформа, створена у 2013 році Європейською мовною спілкою (ЄМС). Цей онлайн-ресурс призначений допомагати членам ЄМС у створенні першокласних "живих" відео-вебкастів у різних музичних жанрах – класика, поп, рок, джаз, ворлд та фольк.

Читайте також: