:
Чемпіонат Європи з біатлону на UA: ПЕРШИЙ

Чемпіонат Європи з біатлону на UA: ПЕРШИЙ

23 січня 2018

Усі гонки Чемпіонату Європи-2018 з біатлону, який пройде з 24 по 28 січня у місті Ріднау (Італія), UА: ПЕРШИЙ транслюватиме наживо. Стартують змагання з чоловічого спринту на дистанцію 10 км. Гонку можна буде побачити в прямому ефірі вже цієї п’ятниці, 26 січня, об 11:55. А о 14:55 до уваги глядачів – жіночий спринт на дистанцію 7,5 км (онлайн-трансляція – 1tv.com.ua/live).

Чемпіонат Європи з біатлону в Ріднау включає в себе наступні гонки: спринт 10 км (чоловіки), спринт 7,5 км (жінки), гонка переслідування 12,5 км (чоловіки), гонка переслідування 10 км (жінки), одиночна змішана естафета та змішана естафета. Розклад змагань нижче:

Склад збірної України на Чемпіонат Європи-2018 дуже цікавий. Тренери команди вирішили, що участь у цих змаганнях буде корисною з точки зору підготовки до Олімпійських ігор-2018, які пройдуть з 9 по 25 лютого у Пхьончхані (Південна Корея), для деяких представників основи чоловічої і жіночої команд. Таким чином, чоловіча збірна України на другому за значимістю турнірі сезону буде представлена в наступному складі: Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко, Руслан Ткаленко, Андрій Доценко та Тарас Лесюк. Склад жіночої збірної України виглядає так: Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Юлія Журавок, Ольга Абрамова, Марія Панфілова, Яна Бондарь та Надія Бєлкіна.

А щоб глядачі мали найбільш актуальну інформацію про події Чемпіонату Європи з біатлону, телеканал UA: ПЕРШИЙ вже відправив в Італію власну знімальну групу. Наш кореспондент Євгеній Каранов зустрічатиме спортсменів на фініші і братиме у них коментарі, а також розповідатиме про атмосферу, яка панує під час змагань. Відсьогодні все найцікавіше з епіцентру подій в італійському Ріднау можна буде побачити щовечора у програмі "Новини. Спорт" в ефірі UA: ПЕРШИЙ, на сайті телеканалу та в соціальних мережах. Вболіваймо за українців разом!

Читайте також: