:
Олімпійська студія. Пхьончхан-2018

Олімпійська студія. Пхьончхан-2018

09 лютого 2018

Олімпійський спецпроект "Олімпійська студія" на весь період Зимових Олімпійських ігор-2018 у Кореї запускає UА: ПЕРШИЙ. Проект виходитиме щодня із 9 по 25 лютого.

Підсумкові випуски "Олімпійської студії", які виходитимуть у плаваючому графіку залежно від часу закінчення прямих трансляцій (орієнтовно з 16:00 до 17:00) вестимуть троє ведучих – Дмитро Лазуткін, Сергій Цукіло та Денис Зерченко. А у вечірній "Олімпійській студії", яка виходитиме в ефірі о 21:30, до трьох вищезазначених ведучих долучаться ще четверо – Павло Тупіков, Володимир Бугай, Анна Заклецька та Ксенія Комкова. Вони розповідатимуть про події на всіх спортивних майданчиках Пхьончхану, аналізуватимуть разом з експертами виступи наших спортсменів, коментуватимуть сюжети наших журналістів з Кореї, а також спілкуватимуться із рідними та друзями олімпійців та самими атлетами, які повертатимуться додому, а також зі звичайними українцями.

"Під час денної студії у нас буде новинний випуск, в якому Сергій Цукіло подаватиме офіційну інформацію, як ведучий новин, а ми з Денисом Зерченком аналізуватимемо цю інформацію, – розповідає ведучий "Олімпійської студії" на UA: ПЕРШИЙ Дмитро Лазуткін. – Зокрема, розповідатимемо як сприймати той чи інший виступ нашого спортсмена на Олімпіаді. Тому що часто трапляється, що спортсмен посідає 16-е чи 18-е місце і ми вважаємо це невдачею, хоча насправді для України це може бути унікальним результатом, найвищим досягненням за всю історію виступів і кроком у майбутнє всього виду спорту".

Вечірня студія, яка виходитиме в ефірі щодня о 21:30, має перетворитися на велике олімпійське шоу, де працюватиме семеро ведучих. У кожного з них – своя роль. Дмитро Лазуткін, Сергій Цукіло та Денис Зерченко – професійні журналісти, які знаються на спорті і можуть аналізувати результати олімпійців, давати прогнози тощо. Володимир Бугай і Павло Тупіков втілюватимуть звичайних вболівальників, які не дуже добре розбираються у спорті, але хочуть дізнатися про нього якомога більше цікавої інформації, окрім того вони презентуватимуть репортажі та сюжети. Анна Заклецька – модератор всього шоу. Ксенія Комкова працюватиме "у полі" – вона приходитиме у студію і коментуватиме власні сюжети про те, як звичайні українці сприймають Зимові Олімпійські ігри – чим вони цікавляться, чи стежать за перебігом подій, чи знають про досягнення українських спортсменів тощо. "Я їздитиму містом і робитиму репортажі з різних місць подій. Можливо хтось із відомих спортсменів вчитиме мене кататися на ковзанах і ми все це зніматимемо, а потім я приїжджатиму до студії і розповідатиму про свої враження", – пояснює свою роль у шоу ведуча "Олімпійської студії" Ксенія Комкова.

Перший випуск проекту "Олімпійська студія" вийде в ефірі UА:ПЕРШИЙ у п’ятницю, 9 лютого, о 15:35, одразу після церемонії відкриття XXIII Зимових Олімпійських ігор-2018, яку телеканал транслюватиме наживо, розпочинаючи з 12:50.

Для українських глядачів понад 100 годин олімпійських змагань ексклюзивно показуватиме UА: ПЕРШИЙ – у телеефірі і в HD-якості на сайті olympics.suspilne.media, де доступні три різні потоки відео. Через різницю у часі найяскравіші виступи олімпійців, що відбуватимуться рано вранці (з 03:00 за Києвом), можна буде подивитися у повторі ввечері і вночі.

Читайте також: