:
Другий півфінал нацвідбору на Євробачення-2018 визначить ще трьох фіналістів

Другий півфінал нацвідбору на Євробачення-2018 визначить ще трьох фіналістів

15 лютого 2018

Другий півфінал національного відбору на Євробачення-2018 відбудеться цієї суботи, 17 лютого. В ефірі одразу двох телеканалів: UA: ПЕРШИЙ та СТБ трансляція розпочнеться о 19:00.

В онлайні шоу можна буде подивитися на сайті Eurovision.ua та YouTube-каналі UA: ПЕРШИЙ.

За результатами другого півфіналу визначаться ще троє фіналістів нацвідбору. Як і минулої суботи, за таку можливість змагатимуться дев’ятеро українських виконавців, гуртів.

Цього разу глядачі побачать виступи таких конкурсантів:

  1. INGRET із піснею "Save my planet"
  2. MELOVIN із піснею "Under The Ladder"
  3. JULINOZA із піснею "Hto ya?"
  4. TAYANNA із піснею "Леля"
  5. KADNAY із піснею "Beat Of The Universe"
  6. Yurcash із піснею "Stop killing Love"
  7. Mountain Breeze із піснею "I See You"
  8. ILLARIA із піснею "Сила"
  9. DILEMMA із піснею "На паті"

Зіркові гості шоу – представники Франції на Євробаченні-2018 дует Madame Monsieur. І перш ніж їхня конкурсна пісня "Mercy" прозвучить зі сцени міжнародного конкурсу в Лісабоні, ви зможете оцінити її під час другого півфіналу українського нацвідбору.

Фіналістів визначать за результатами оцінок суддів та глядацького голосування. З правилами голосування можна ознайомитися на сайті Eurovision.ua. Нагадаємо, що за підсумками першого півфіналу, до фіналу потрапили LAUD, The Erised та VILNA.

Нацвідбір на Євробачення-2018 офіційний мовник UA: ПЕРШИЙ проводить спільно з телеканалом СТБ. Фінал, під час якого визначиться представник України на Євробаченні в Лісабоні, відбудеться 24 лютого.

Читайте також: