українськарусский

Про канал: Новини каналу

Детально про зірок на Першому: Євген Миронов і Володимир Меньшов

Детально про зірок на Першому: Євген Миронов і Володимир Меньшов

19 липня 2012, 09:23

22 липня дивіться на Першому Національному документальні історії про зірок кіно. Цієї неділі глядачі телеканалу дізнаються багато нового про актора театру і кіно Євгена Миронова, а також про актора і режисера Володимира Меньшова.

11:35 – документальна історія про Євгена Миронова.

Євген Віталійович Миронов – російський актор театру і кіно, народний артист Російської Федерації. Лауреат двох Державних премій за заслуги в галузі мистецтва, який починав свій акторський шлях у школі-студії МХАТ на курсі Олега Табакова. Першу роль Євген Миронов зіграв у фільмі Олександра Кайдановського "Дружина керосинника".

Широку популярність і визнання глядачів і фахівців актор здобув після головної ролі в фільмі Валерія Тодоровського "Любов". Саме за гру в цій картині актор отримав чимало нагород і був визнаний кращим актором 1992 року.

Євген Миронов був удостоєний премії "Ніка" в 1995, 2006 і 2011 роках, а також премії "Золота маска" у 2010 і 2012 роках.
Дивіться історію про життя одного з найбільш затребуваних російських акторів сучасності на Першому!

16:50 – документальна історія про Володимира Меньшова.

Володимир Валентинович Меньшов – російський актор, режисер, сценарист, продюсер, заслужений діяч мистецтв Росії.

Як акторські, так і режисерські роботи Володимира Меньшова є еталонами кінематографа. Його фільми досі дивляться із захопленням і задоволенням. Хто ж не любить кінокартини "Любов і голуби", "Ширлі-мирлі" або "Москва сльозам не вірить", режисером яких був саме Меньшов?

Його талант як актора відзначений безліччю державних і міжнародних нагород. У 1981 році Володимир Меньшов був удостоєний премії "Оскар" в номінації "Кращий фільм іноземною мовою" і Державної премії СРСР за фільм "Москва сльозам не вірить".

Дивіться історії про переваги і недоліки акторського життя в неділю на Першому Національному!

Перший Національний – загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу – 98%. У 2012 році телеканал є ексклюзивним транслятором в Україні ХХХ літніх Олімпійських ігор. З 2009 р. медіа-показники Першого Національного виросли удвічі, середня частка телеканалу – 4,64% за аудиторією 18+ (червень). Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.

Прес-служба Першого Національного

Решта новин

Вакансії

Маляр-штукатур

Освіта: Середня
Графік роботи: Повний день
Досвід роботи: від 1 року
Метро: Дорогожичі
Адреса: Мельникова, 42

Вимоги: досвід роботи обов’язковий
Маляр-штукатур (плиточник)