українськарусский

Програми:

Біатлон. Кубок світу. Спринт (чловіки)

Біатлон. Кубок світу. Спринт (чловіки)

Дивіться: 16:10 П’ятниця 17 січня

У цьому сезоні найкращим спринтером поки що є п’ятиразовий чемпіон світу з біатлону Мартен Фуркад із Франції. Одразу ж за ним у заліку спринтів – троє норвезьких біатлоністів: найтитулованіший біатлоніст в історії Олімпійських ігор, король біатлону Уле-Айнар Бьорндален, володар Малого кришталевого глобуса в індивідуальних гонках цього сезону Еміль Хегле Свендсен і молода надія збірної Норвегії Йоганнес Тінгнес Бьо.

Найвищий показник у спринті серед українських біатлоністів у Сергія Семенова – спортсмен ділить 18–21 сходинки ще з трьома біатлоністами, які мають за результатами чотирьох спринтерських гонок по 70 очок. Артем Прима – на 31-й позиції, Дмитро Підручний – на 33-й, Андрій Дериземля – на 45-й, Сергій Седнєв – на 66-й.

Оскільки шостий етап Кубка світу є передолімпійським, лідери збірної України в ньому участі не братимуть – спортсмени проходять інтенсивну підготовку до виступу на зимових Олімпійських іграх у Сочі. Тож на старти в Антерсельві вийде команда Б.

Тренери української збірної вже сформували склад команди та оголосили імена спортсменів, які виступатимуть на шостому етапі Кубка світу. Чоловічу збірну України з біатлону представлятимуть Олександр Біланенко, Дмитро Русинов, Артем Тищенко, Віталій Кільчицький, Олександр Дахно (запасний). До жіночої збірної увійшли Наталя Бурдига, Марія Панфілова, Ольга Абрамова, Інна Супрун, Яна Бондар, Ірина Варвинець та Анастасія Меркушина (запасна). Обов’язки старшого тренера команди виконуватиме Микола Зоц.

У спринтерській гонці біатлоністи пройдуть дистанцію 10 км із двома вогневими рубежами. За промах на стрільбищі спортсмени проходять штрафне коло довжиною 150 м. Саме за результатами спринту буде визначено імена шістдесятьох спортсменів, які візьмуть участь у гонці переслідування.

Хто буде найвлучнішим і найшвидшим цього разу – дізнавайтеся на Першому Національному.

Зараз в ефірі

05:55
Гімн України Дивитися онлайн

Нове на сайті