українськарусский

Кіно

Роксолана - Настуня:

Роксолана - Настуня:

Виробництво: Укртелефільм

Режисер: Борис Небиєридзе

У ролях: Ольга Сумська, Анатолій Хостікоєв, Валерій Шептекіта, Віктор Демерташ, Костянтин Степанков, Назар Стригун, Олег Ісаєв, Сергій Романюк, Юрій Брилинський, Юрій Рудченко, Наталя Гончарова, Георгій Дворніков, Олександр Дзюба, Борис Хмельницький

Країна: Україна

Рік: 1996

Зовсім ще недавно українська дівчина Настя, куплена на невільничому ринку в Стамбулі, була однією з численних наложниць у гаремі турецького султана Сулеймана Великого. Маючи неабиякий розумом, горда і вродлива слов'янка підкорила серце могутнього султана, ставши спершуйого законною дружиною, а потім і володаркою Османської імперії. Роксолана - Кохана дружина Халіфа: У Роксолани народжується первісток - Селім. Але закони Фатіха суворі. Щоб уникнути міжусобних воєн в день сходження на престол нового падишаха всі інші прямі спадкоємці повинні бути вбиті. І, отже, як тільки перший син падишаха - Мустафа стане падишахом, її син помре. Шляхом неймовірних інтриг Роксолана влаштовує справи так, що Мустафу і Ібрагіма-пашу , що їх звинувачують у зраді і Сулейман наказує стратити сина і великого візира. Селім стає спадкоємцем престолу, а Роксолана справжньою володаркою імперії. Всі, хто любив її - відвернулися, розгадавши її роль в смерті ні в чому не повинного принца Мустафи. Так вона залишається вона на вершині влади. Роксолана - Володарка імперії: Минуло 20 років. Роксолана вже мати двох дітей. У Селіма з'явився брат Баязет. І знову проблема. Хтось буде спадкоємцем престолу, а хтось повинен бути убитий. І спадкоємець, і молодший син - обидва кохані. Вона вирішує знищити закон Фатіха. У той час венеціанці домовляються з козаками. За допомогою молодшого сина Баязета вони знайомлять короля Кіпру Якова з княжною Корнаро і готують Шлюбний договір, за яким Кіпр відійде у володіння Венеції. Падишах Сулейман дізнається, що його син у фортеці Маниса збирає військо, щоб зробити військовий переворот в імперії. Історія з бунтом приводить його в гнів. Падишах наказує Касим-паші придушить повстання. Роксолана благає послати туди і старшого брата - Селіма, в надії, що люблячий брат зробить все для порятунку Баязета. Тим часом Роксолана умовляє Сулеймана відмінити закон Фатіха. Отримавши згоду, вона мчиться в Манісу, щоб встигнути до штурму замку. Проте до її появи Баязет, наткнувшись на шаблю брата, вмирає у неї на руках. Закон Фатіха скасований, але жити далі немає сил.

Залишити коментар Коментарі (14)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код
Владимир 09.08.2013, 16:21 відповісти

Фу-у-у-у-у-у-у!!!Опять и зноув ця роксоляна!Уссро-сса-га про уссрьо-пГасстытьюток у чуркэстані!Гордість уссро-ннаріда!Ка-ма-тозззз!!!

Владимир 12.08.2013, 16:38 відповісти

А уссро-зрителям, оказзытся, прыемно дывытысся як Роксаляна жыве у турэцькому гарэмі і
её ттраххают ччурки!!!Вау!Как сейчас усссё уссро пГастытьютки иипуться со всеми черно-оппыми и населяют уссро-дэржауву черно-оппыми байстрюкамы!Дэржаува уссро-дэббілліуффф!А-а-а-а!И исчэ ж и Льоряк(биисдарная уссро-співуачка) у турэцькым гарэмі!В нєї чоловь-ік - турок!Гы-ы-ы-ы-ы-ы-ы-ы-ы-ы-ы!!!Уссро-уиоппки и уссро-виражжденцы!Фу-у-у-у-у-у-у-у-у-у!!!

Ольга 25.03.2015, 22:19 відповісти

Чурка у тебя в штанах.

Яна 19.06.2013, 14:01 відповісти

Наш серіал набагато краще!! Гра акторів неперевершена, а найголовніше, те, що у нас Роксолана є красивою, доброю, розумною жінкою, розуміється в політиці і є рівною чоловікові. А у турецькій версіі Роксолану зробили істеричкою, яка тільки інтригами і займається(ІМХО) Немає шарму в цій версії. Наша версія - найкраща!!!!

Віктор 11.06.2013, 18:19 відповісти

Завантажити можна на гуртом.ком, тільки там 26 серій, але решта також буде.)

ЛарисаИвановна 06.06.2013, 12:28 відповісти

Спасибо Першому за это наслаждение видеть наш любимый сериал!!!Наши Хюррем и Сулейман такие родные и настоящие...Фактически ,это единственный укр.сериал,который смотрят дети,низкий поклон Ольге Сумской за пронзительную,искреннюю игру,сколько в ней нежности и драматизма,что совершенно отсутствует у турецкой актрисы,Да,тур.сериал дороже,масштабней,но не трогает, даже смотреть перестала.Очень хор.идея показать нашу"Роксолану"туркам!

Настуня 14.01.2013, 17:54 відповісти

Це якесь фуфло!Роксолана(турецька)в сто раз класніша!Сюжет набагато цікавіший ніж в нашому українському фільмі!Сумська забула свою малу туди втиснути!Халіт і Мер'єм прикольніші!!!Як можна дивитися це!?Пі*дец!

1 23

Нове на сайті