українськарусский

Новини від Euronews

Промова Путіна до Федеральних зборів: "Зовнішнє втручання є неприйнятним"

12 грудня 2012, 19:38  

Владімір Путін вперше після повернення у Кремль звернувся із щорічною промовою до Федеральних зборів.

Президент Росії наголосив на необхідності демографічного розвитку і повазі до традиційних цінностей задля майбутнього держави.

Він також застреріг від інозменого втручання у російську політику:

“Пряме чи непряме зовнішнє втручання у наші внутрішні політичні процеси є неприйнятним. Діяч, який за свою політичну діяльність отримує гроші з-за кордону і тим самим служить національним інтересам інших країн, не може бути політиком в Російській Федерації.”

За словами Путіна, політичне розмаїття є позитивним. Водночас, без надання конкретних прізвищ і імен, президент Росії неоднозначно застеріг опозиційні сили:

“Цивілізований діалог можливий лише з тими політичними силами, які цивілізовано висувають, обґрунтовують, аргументують свої вимоги, захищають їх у межах закону. Зміна, модернізація політичної системи є природною і необхідною. Однак платити за прагнення до змін шляхом руйнування держави є неприйнятним.”

“Деофшорити” російський бізнес і покласти край розкраданню бюджетних коштів – інша важлива ланка промови Путіна, в якій теж не обійшлося без суворих попереджень:

“Прошу підтримати законодавчі пропозиції щодо обмежень прав високопосадовців і політиків на закордонні рахунки, цінні папери і акції. Ця вимога… Почекайте, перш ніж аплодувати. Може, вам ще не все сподобається. Ця вимога повинна стосуватись усіх високопосадовців, які ухвалюють ключові рішення: і державних керівників, і членів уряду, і адміністрацію президента, їхніх близьких родичів. Це, звичайно, має стосуватись і членів Ради федерації, і депутатів Державної думи.”

Три дитини на родину. До такого показника, необхідного Росії демографічного розвитку закликав президент росіян. З 1991 року населення держави скоротилось на 5 млн. І хоча упродовж останніх років показник народжуваності покращився, цього недостатньо для виправлення демографічної ситуації.

Залишити коментар Коментарі (2)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код
гость 12.12.2012, 21:24 відповісти

Вот бы и у нас это сделать, тогда бы и оппозиции (читай как представителей госдепа) не стало. Кто против по этому вопросу?

яяяя 12.12.2012, 21:17 відповісти

М-о-л-о-д-е-ц!!!!!!!!!!!!

Обрати дату Інші новини за цей день 

Календар

Зараз в ефірі

16:00
Включення з Кабінету Міністрів України
17:25
Д/ф "Палітра. Веронезе"