українськарусский

Новини від Euronews

Українська влада вивчатиме рішення Європейського суду у справі Тимошенко

30 квітня 2013, 22:54  

Міністерство юстиції України проаналізує рішення Європейського суду з прав людини за скаргою Юлії Тимошенко і вирішить, чи оскаржувати його.

Якщо ж це рішення набуде статусу остаточного, Україна виконає його, запевнили у Мін’юсті.

У вівторок суд визнав порушення прав Юлії Тимошенко внаслідок її арешту і утримання під вартою, а також політичну мотивацію арешту у так званій “газовій справі”.

“Тепер режим не скаже, що моя мати не є політичним в‘язнем. Європейський суд визнав, що її заарештували з політичних мотивів. Ми сподіваємось, що для президента Януковича цього буде досить, щоб звільнити її та виправити помилки правової системи України, яка не працює”, – заявила донька Юлії Тимошенко Євгенія.

Представник Партії регіонів Владислав Забарський висловив свою позицію:

“Стосовно Тимошенко незакінчене ще розслідування інших кримінальних справ тому, на мій погляд, питання про помилування може бути розглянуте лише після закінчення цих розслідувань або винесення вироку”.

Кореспондент euronews передає з Києва:

“Прихильники Юлії Тимошенко називають рішення Європейського суду з прав людини прогнозованим і тепер сподіваються на помилування президента. Водночас влада ухиляється від офіційних коментраів, заявляє, що чекає мотивації рішення суду і не виключає можливості апеляції протягом 90 днів”.

Залишити коментар Коментарі (0)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Обрати дату Інші новини за цей день 

Календар