українськарусский

Новини на Першому

До Києва прибув Віфлеємський вогонь

21 грудня 2013, 22:50  

До Києва прибув Віфлеємський вогонь. Напередодні Різдва символ миру і любові, запалений на місці народження Ісуса Христа, до столиці привезла українські пластуни та волонтери. Щоб потім передати його у церква, сиротинці та лікарні. Маленькі кияни вже отримали лампадку тепла та надії від Діда Мороза.

Максим Коджаспіров, волонтер:

- Із посмішками та привітаннями столичними вулицями крокували Діди Морози. Студенти київських вишів влаштовують такий парад уже 10 років поспіль. У ньому взяли участь понад триста студентів, така кількість казкових героїв зібралася, щоб подарувати свято маленьким киянам.

І не тільки свято, але й частинку Віфлиємського вогню. Напередодні католицького Різдва його привезли з міста народження Ісуса Христа.

До Європи Вогонь із Віфлеєма наприкінці листопада доправляють літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже з Відня він мандрує країнами з рук у руки, так званою "скаутською естафетою".

Андрій Чесноков, представник Всесвітньої організації скаутського руху:

- Це світло миру, і цього року українські скаути національної організації "Скаути України", отримали його в Кракові на церемонії від польських скаутів.

Дев'ятирічна киянка Настя віддає Віфлиємський вогонь волонтерам - студентам. А вже вони нестимуть символ миру й любові в домівки українців.

- Я би хотіла побажати усім, щоб були здорові і щасливі, і щоб у них були гарні новорічні подарунки і гарне новорічне свято!

Олена Царенко, журналіст:

- Ось такий символічний вогонь миру та надії передадуть волонтери центру соціальних служб для молоді у ті домівки, де перебувають діти з особливими потребами, та діти інваліди, аби їх мрії збувалися.

Автор: Олена Царенко. Опертор: Євген Чижик. Перший Національний.

Обрати дату Інші новини за цей день 

Календар