українськарусский

Програми

З життя капітана Черняєва

З життя капітана Черняєва

Режисер: Макс Кубринський

Жанр: детектив

У ролях: Сергій Ланбамін, Сергій Колешня, Петро Баранчеєв, Анастасія Паніна, Володимир Ніколенко, Андрій Перунів, Юлія Жигаліна, Олена Ташаева, Марина Орлова, Неллі Цой, Сергій Неудачин

Країна: Росія

Рік: 2009

За мотивами творів Володимира Количева.

Головний герой нового серіалу - привабливий і дотепний оперативник Тимофій Черняєв. Він подобається жінкам і викликає головний біль у начальства. Тимофій азартний, стиль його поведінки - "дія перш за все!". Найчастіше Черняєв поступає неоднозначно, але він фанатично відданий справі, якою зайнятий, і все робить від душі. Молодий капітан поки самотній, як мовиться, знаходиться в пошуку. Іноді цей "пошук" заводить його в безвихідь, але висновків з цього Черняєв не робить і знову кидається в любовні авантюри.

Тимофій - вірний друг: кілька років він пропрацював з одним напарником, старшим лейтенантом Дімою Якушевим. Коли Якушев загинув, Тимофій доклав усіх зусиль, щоб помститися за друга. Разом з новим напарником - Іваном Куликом - Черняєву належить з'ясувати, хто стоїть за таємничими вбивствами бізнесменів, виправдати вбивцю-рецидивіста, вивести на чисту воду хитромудру шахрайку, протистояти корумпованому міліцейському начальнику, викрити елітний клуб самовбивць і ще чимало складних і ризикованих справ.

Залишити коментар Коментарі (2)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код
Rere 05.03.2013, 13:26 відповісти

AKAIK you've got the asenwr in one!

Basty 04.03.2013, 04:37 відповісти

If I were a Teenage Mutant Ninja Turtle, now I'd say "Kowbanuga, dude!"

Зараз в ефірі

22:50
Суперлото, Трійка, Кено Дивитися онлайн
03:00
ПЕРЕХІД НА ЛІТНІЙ ЧАС (на одну годину вперед – мінус одна година)

Нове на сайті