українськарусский

Програми

Шустер LIVE

Дивіться: Щоп'ятниці 21:25
Найближчий ефір: 05:30 Понеділок, 20 жовтня

Ведучий - Савік Шустер

Відтепер на Першому Національному найпопулярніше суспільно-політичне ток-шоу країни "Шустер LIVE".

Щоп'ятниці готуйтеся до обговорень найяскравіших подій та найболючіших питань, палких дискусій та боротьби протилежних думок.

Щоп'ятниці реагуйте на події в політичному житті країни, на соціальні проблеми та процес становлення демократії в країні.

Щоп'ятниці скажіть своє слово та почуйте людей, які впливають на життя країни та ваше життя.

Тільки потрібна інформація, тільки впливові гості, тільки ґрунтовна аналітика, тільки ексклюзивні подробиці, тільки живе обговорення – і тільки ти – головний суддя для кожної думки, що прозвучить у студії.

Щоп'ятниці Перший дарує вам свободу спілкування у прямому ефірі "Шустер LIVE".

Залишити коментар Коментарі (99114)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код
М 20.10.2014, 22:13 відповісти

Сьогодні ВР провалила 2 важливих закони. Провести вибори на фронті. Думаю депутати ще повернуться до цього завтра-післязавтра. Другий закон про заборону російської продукції у телевізійних мережах. Цьому складові ВР - це не підсилу. Політичної волі і національного духу не вистачає. Кожний громадянин України має усвідомити, що російські серіали, російські шоу - душевна отрута, Внутрішньої окупації треба позбавлятия якнайшвидше. Воно - гірше, ніж 5 - а колона. Все російське тяжіє над нами як чорна градова хмара. Псує клітини внутрішніх органів. Сіє дикунство і божевілля у клітини головного мозку. Породжує садизм. Ми стаємо подібними до москалів. І не дивно, що в зоні АТО зафісовані безчинства деяких українських бійців, що надламалися від тиску російського садизму, знущань, мародерства. У росіян - це в генах, закладено у структурі їхніх ДНК. Вони історично здебільшого є мисливцями. Тестостерону у них більше. А то - гормон агресії, ненависті .Що приводить до ксенофобії, схильності до шовінізму. Оця малесенька часточка, яку тут виклав, - то є капля в морі. Мені довелося глибоко дослідити нашу із ними відмінність. Згодом - буде відомо. Сіоністи використали і прозловживали цією різницею. Суть полягає в тому, щоб ми і вони все це знали. І ми були впевненні, що вони - знають. Вони мають бути впевненні, що ми - знаємо.

Игорь Зозуля 20.10.2014, 18:59 відповісти

Я очень хочу, принять участие в вашем ток-шоу, как солдат 79 бригады, как госслужащий районного уровня, как кандидат в депутаты, как человек с двумя высшими образованиями. У меня нет доступа к СМИ потому что я "неизвестный") Спасибо.
http://zozulyaigor.info/

Если за деньги люстрацию сможешь пройти, то приезжай. 20.10.2014, 21:51 відповісти

Или если кровью смоешь свой позор.

Н 20.10.2014, 18:49 відповісти

Коли в 40-і роки минулого сторіччя, біснуватий Гітлер, бомбардував міста України, в т.ч. і наш улюблений Донбас, -ми хоч розуміли тоді, що цей безумець, - не наш, не слов'янин.
А зараз? - Хто би міг подумати, що відразу після перевороту, - ватажки хунти наважаться на масові вбивства населення міст українського Донбасу і, за своєю жорстокістю (в т.ч. і до невинних дітей цих міст), наважаться перевершити діяння безумного фюрера! Ще свої злочини згортають на ополченців,-розуміють, що ще належить відповісти перед законом за свої злодіяння!

А вы считаете 20.10.2014, 18:52 відповісти

что киевский безумец ваш, словянин?
Хочу вас разочаровать.

М 20.10.2014, 17:12 відповісти

«Далі йдуть бої, Росія далі поводиться неприйнятним чином» – керівник МЗС Данії
«Тут і для України дуже важливо визначитися з тією роллю, яку вона хоче відігравати в Європі та світі»

Пробачте!Я неразчув. Хто хоче видигрываты? 20.10.2014, 17:25 відповісти

Украйино?
А шщчьо се?
Е така державо?
Вона будэ скыглыты - ДАЙТЕ ГРОШЕЙ!!!
А я ку роль Сомали будэ видигрываты?

М 20.10.2014, 22:37 відповісти

От що це ? Зухвальство. Демонстрація фраєра, зверхності. Піжонство. Цинізм. Провокація. Спокуса відповісти агресивно на ці приниження. Цей пишучий інкогніто включив такого собі дурачка. Як та змія шипить моментом, аби ужалити. А якщо ми вичислим хто це пише. З якого компа. Звідки ця гидота надходить на сервер. Тоді здригнеться не лише Курськ. Сон пропаде. Апетит щезне. Адреналіну додасться.

Открою вам страшную тайну, только никому не говорите!!! Особенно отой засмуглой, булькастой, лупастой банде, яка вже считает Укъяйну своей колонией. 20.10.2014, 16:12 відповісти

Под давлением экономических проблем жители Западной Украины потянулись на заработки к ненавистному соседу, пишет Эдуард Биров
Сообщают с мест, что жители деревень Западной Украины (Закарпатской, Львовской, Волынской) за последние месяцы массово поехали на заработки и просто на проживание в Россию. По следующим причинам: в Европе работы не стало, дома её нет давно, да ещё мобилизуют на военные сборы, а в России есть работа и никто не мобилизует. Плюс в Россию свободно пускают, а та же Польша предельно ужесточила въезд приграничным жителям. Вот свободные европейские украинцы и делают свой выбор — желудком и ногами.
То-то в последние дни стали встречаться чаще обычного «заробитчане» с характерным польско-украинским говорком. Одни из них, потрёпанные и заросшие, видно, что давно не возвращавшиеся в родные места, рассуждали друг с другом, выходя из магазина о том, что «трэба работу» и как её найти. То есть даже не имея гарантированно работу, братья наши-европейцы приезжают в ненавистную «тоталитарную» Россию и не спешат уезжать к себе домой, где «демократия» и жовто-блакитные цвета повсюду. фото
Сергей Старостенко:
А весной, помню, на Киевском вокзале женщина из тех же мест на вопрос подруги, зачем так много вещей везёт в Москву, сказала, что переезжает всей семьёй сюда окончательно. Было это ещё до начала войны на Донбассе и первых трупов Нацгвардии. Неудивительно, что сейчас поехали активнее, и в основном деревенские — кому приходится сложнее всего.
Да уж, Россия большая и добрая, место для всех найдёт и зла на «дурнив» не держит.

Вчера нужно было отвезти документы на мазут. 20.10.2014, 16:18 відповісти

Договорились с водителем о встрече, хотя было не легко.
Города он практически не знает.
Мне стало любопытно.
Спросил его - горемычный, а откудава же ты? города совсем не знаешь а как же тогда работаешь на такой громадной машине?
А он мне отвечает - лет мне всего 22, родом я из Ривне.
Так почему же не на АТО?
Он скромно улыбнулся...
Работает два месяца, машина СКАНИЯ 3 года, зарплата если не лениться две тышщчи вечно-зелёных, домой раньше чем через год даже не собирается.
Я его спросил - а почему не в Европу поехал на заробИтки?
Он опять скромно улыбнулся - а кто мне там, такому молодому доверит такую работу?

А вы, хлопци,
пыздэтЭ!

дід Михайло 20.10.2014, 17:13 відповісти

Есть в твоих словах и правда, но и много лжи. Много, очень много украинцев с западньіх областей едут в Європу, многие с них на постоянную работу, другие, как мой зять работающий на коломойского. берут отпуска, и туда-же в Європу, по два - четьіре месяца в году. Сьін мастером в електросборочном цеху в Италии. Не от хорошей жизни. Жидовская власть обокрала весь народ Украиньі, и снова шуфричи, бойки лезут в ВР за "недоторканністю"
Центнер кормового овса, пшеницьі, кукурузьі - 220-240гр., булка серого хлеба, более 5гр. и так все продуктьі. А моей жене, только месяц назад, сделали операцию по пересадке почки, в Европе, Сейчас лежит в европейской больнице на реалибитации. Скажи, можно ли в етого жидовского хряка коломойского, заработать деньги, что бьі все ето оплатить?
Найди хотя бьі один город в Украине кудабьі европейцьі вложили свои капитальі без страха, а в инфраструктуру г. Львова вложили более 100 млн.-без страха потому, что там правят люди. жьітели города, они живут, работают и верят своему Садовому.
В Днепрожидовск вложенньі ещё больше денег - миллиардьі, но они пошли на синагоги, жидовские музеи, памятники-святьіни утверждающие покорение Украиньі.
В правительстве Рассеи и в Думе тьі не найдёшь ни одного русского, закон с 1958г. запрещает в Рассее в вьісшие ветви власти допускать рассеян, можно только азиат (не ариев-таджиков), кавказцев в крайнем случае украинца, но перед етим натравить его на русских.
И не забьівай, как говорил один известньій русский депломат; "Русский хороший человек. Он обогреет. накормит, спать положит и......зарежет"

Ты хоть и дид, а дурный! 20.10.2014, 17:28 відповісти

Сказаты, чому воны вклалы?
Тому, шщчьо се польськэ мисто.
Треба чытаты законы про реадмиссию и рестетуцию.

М 20.10.2014, 23:11 відповісти

Який той інкогніто далекий !? Ууу как запущено !? Слухає Жиріка ? Львів заснований у 1256р. українським королем Данилом на честь свого сина Лева. Чудесна Львівська архітектура - це заслуга Австрії. Польща у 1918 р. окупувала Львів після розпаду Австро-Угорщини. У 1939 році відбулося воз'єднання українских земель. Совєтські москалі загарбали вже воз'єднану Україну. Львів з 1991 року - знову в українській родині.

Зараз в ефірі

03:00
Т/с "Чорна Рада" Дивитися онлайн
03:35
Т/с "Чорна Рада"
04:30
Чоловічий клуб
05:00
Д/с "Середземномор'я"

Нове на сайті