українськарусский

Новини партнерів

У рамках програми енергозбереження у Міноборони виділено 18,4 млн. грн. на встановлення приладів обліку

5 квітня 2013, 10:14  

На сучасному етапі соціально-економічного розвитку України фактор зниження споживання паливо-енергетичних ресурсів у бюджетній сфері є одним із головних у забезпеченні енергетичної незалежності держави та підвищення рівня її енергетичної безпеки. На цьому наголосив заступник Міністра оборони України Артуро Бабенко під час спілкування з учасниками наради щодо впровадження заходів відповідно до програми енергозбереження у Збройних Силах України.

«З метою виконання рішень Уряду щодо скорочення бюджетних витрат на оплату енергоносіїв та комунальних послуг у Міністерстві оборони України приділяється постійна увага впровадженню заходів, спрямованих на скорочення споживання енергоносіїв та води», – зазначив заступник Міністра оборони України.

За його словами, одним із найбільш ефективних та швидкоокупних напрямків забезпечення економічного використання енергоносіїв у бюджетних установах, який керівництво Міноборони визначило як пріоритетний, є встановлення у будівлях та спорудах військових містечок лічильників тепла, газу, води та електоренергії. Окрім цього, на часі – впровадження енергозберігаючих освітлювальних систем, зокрема світлодіодних ламп.

«На об’єктах, де відсутні або потребують заміни прилади обліку, постачальні організації здійснюють нарахування за нормативною потужністю встановленого у військових містечках обладнання або за діаметром трубопроводів. Встановлення приладів обліку дасть змогу скоротити витрати бюджетних коштів до 10-15 відсотків», – підкреслив Артуро Бабенко.

Як зазначив заступник глави оборонного відомства, на встановлення приладів обліку цього року виділено 18,4 млн. грн. Сьогодні першочерговою є потреба у заміні ламп розжарювання, які до цього часу використовуються у Міністерстві оборони України, на енергозберігаючі освітлювальні прилади.

Залишити коментар Коментарі (0)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Обрати дату Інші новини за цей день 

Календар

Зараз в ефірі

22:55
Трійка, Кено, Максима Дивитися онлайн
02:25
Д/ф "Пошук Мазепи"