українськарусский

Новини партнерів

У рамках програми енергозбереження у Міноборони виділено 18,4 млн. грн. на встановлення приладів обліку

5 квітня 2013, 10:14  

На сучасному етапі соціально-економічного розвитку України фактор зниження споживання паливо-енергетичних ресурсів у бюджетній сфері є одним із головних у забезпеченні енергетичної незалежності держави та підвищення рівня її енергетичної безпеки. На цьому наголосив заступник Міністра оборони України Артуро Бабенко під час спілкування з учасниками наради щодо впровадження заходів відповідно до програми енергозбереження у Збройних Силах України.

«З метою виконання рішень Уряду щодо скорочення бюджетних витрат на оплату енергоносіїв та комунальних послуг у Міністерстві оборони України приділяється постійна увага впровадженню заходів, спрямованих на скорочення споживання енергоносіїв та води», – зазначив заступник Міністра оборони України.

За його словами, одним із найбільш ефективних та швидкоокупних напрямків забезпечення економічного використання енергоносіїв у бюджетних установах, який керівництво Міноборони визначило як пріоритетний, є встановлення у будівлях та спорудах військових містечок лічильників тепла, газу, води та електоренергії. Окрім цього, на часі – впровадження енергозберігаючих освітлювальних систем, зокрема світлодіодних ламп.

«На об’єктах, де відсутні або потребують заміни прилади обліку, постачальні організації здійснюють нарахування за нормативною потужністю встановленого у військових містечках обладнання або за діаметром трубопроводів. Встановлення приладів обліку дасть змогу скоротити витрати бюджетних коштів до 10-15 відсотків», – підкреслив Артуро Бабенко.

Як зазначив заступник глави оборонного відомства, на встановлення приладів обліку цього року виділено 18,4 млн. грн. Сьогодні першочерговою є потреба у заміні ламп розжарювання, які до цього часу використовуються у Міністерстві оборони України, на енергозберігаючі освітлювальні прилади.

Обрати дату Інші новини за цей день 

Календар

Зараз в ефірі

15:35
ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ Дивитися онлайн