українськарусский

Телепрограма: 14.02 - 21.02

Понеділок, 14 лютого

09:00
09:40
10:00
Друга смуга
10:05
11:10
12:00
12:15
Право на захист
12:35
12:45
13:10
13:35
Х/ф "Ціна повернення"
15:00
15:15
15:30
15:35
Концертна програма "Мелодія двох сердець"
17:55
Вікно в Америку
18:15
Друга смуга
18:20
19:00
20:55
21:00
21:25
21:45
Армія
21:55
22:00
22:55
Трійка, Кено
01:20
05:00
Т/с "Зона" (із субтитрами). 17 серія
05:45
Друга смуга
05:55
Гімн України

Вівторок, 15 лютого

09:00
09:25
10:00
Друга смуга
10:05
11:10
В гостях у Д. Гордона
12:00
12:15
12:20
12:35
12:50
Хай щастить
13:10
Темний силует
13:20
13:45
Х/ф "Фронт в тилу ворога". 1 серія
15:00
15:15
15:30
15:35
Т/с "Зона" (із субтитрами). 17 серія
16:20
16:55
Т/с "Атлантида" (із субтитрами). 5 серія
17:45
Х/ф "Відьма"
18:15
Друга смуга
18:20
19:00
19:25
19:40
20:55
21:00
21:35
Великий концерт В. Козловського та О. Рибака (2ч.)
22:55
Трійка, Кено, Максима
01:20
01:45
01:50
02:50
Х/ф "Фронт в тилу ворога". 1 серія
04:00
04:30
Д/с "Круїз". 18 серія
05:00
Т/с "Зона" (із субтитрами). 18 серія
05:45
Друга смуга
05:55
Гімн України

Середа, 16 лютого

09:00
09:25
На зв"язку з Урядом
09:45
Друга смуга
10:00
11:10
В гостях у Д. Гордона
12:00
12:15
12:25
Крок до зірок. Євробачення
12:55
Аншлаг
13:10
Х/ф "Фронт в тилу ворога". 2 серія
14:30
14:45
15:00
ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ. "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення"
17:25
Т/с "Атлантида" (із субтитрами). 6 серія
18:15
Друга смуга
18:20
19:00
19:25
19:40
20:55
21:00
21:25
21:45
21:55
22:45
Мегалот
22:50
Суперлото, Трійка, Кено
01:20
01:45
01:45
02:45
Х/ф "Фронт в тилу ворога". 2 серія
04:05
Х/ф "Відьма"
04:35
Д/с "Круїз". 19 серія
05:00
Т/с "Зона" (із субтитрами). 19 серія
05:45
Друга смуга
05:55
Гімн України

Четвер, 17 лютого

09:00
09:25
10:00
Друга смуга
10:05
11:10
12:00
12:15
12:20
12:50
13:00
Д/ф "G 20 - Сеульський самміт
13:25
15:00
15:15
15:30
15:35
Т/с "Зона" (із субтитрами). 18 серія
16:20
16:50
Т/с "Атлантида" (із субтитрами). 7 серія
17:40
Концерт Алли Пугачової
18:15
Друга смуга
18:20
19:00
19:25
19:40
20:55
21:00
21:25
21:45
21:55
22:00
22:55
Трійка, Кено, Максима
01:20
01:45
01:50
02:50
04:05
04:35
Д/с "Круїз". 19 серія
05:00
Т/с "Зона". 20 серія
05:45
Друга смуга
05:55
Гімн України

П'ятниця, 18 лютого

09:00
09:25
10:00
10:05
11:10
12:00
12:20
12:25
12:25
12:55
13:10
13:35
Х/Ф "Зустріч перед розлукою"
15:00
15:15
15:30
15:35
Т/с "Зона" (із субтитрами). 19 серія
16:20
17:00
Т/с "Антлантида" (із субтитрами). 8 серія
17:50
18:00
18:20
18:40
Магістраль
19:00
21:00
21:25
22:45
Трійка, Кено
22:50
02:20
03:25
04:40
Д/с "Круїз". 20 серія
05:10
05:45
Друга смуга
05:55
Гімн України

Субота, 19 лютого

08:00
12:30
12:50
13:45
Х/Ф "Операція "Пілот". 1серія
15:25
15:30
15:50
Наша пісня
16:20
Феєрія мандрів
16:40
16:45
В гостях у Д. Гордона
17:35
18:00
18:30
Зелений коридор
18:40
19:05
19:40
Концертна програма "Мелодія двох сердець"
21:00
21:45
Концертна програма "Мелодія двох сердець" (продовження)
22:45
Мегалот
22:50
Суперлото, Трійка, Кено
01:20
02:00
03:15
04:25
04:50
05:50
05:55
Гімн України

Неділя, 20 лютого

09:00
09:05
09:30
10:00
Крок до зірок. Євробачення
10:50
11:15
11:20
12:10
Х/ф "Операція "Пілот". 2 серія
13:50
13:55
Концерт Алли Пугачової
14:25
Розважальна програма "Аншлаг, аншлаг"
15:10
15:35
16:00
16:05
В гостях у Д. Гордона
17:30
20:30
Хочу, щоб ти була
21:00
21:40
22:10
22:55
Трійка, Кено, Максима
01:20
02:00
04:50
05:50
05:55
Гімн України

Зараз в ефірі

03:00
Т/с "Злочин із багатьма невідомими"
05:00
Т/с "МонтеКрісто"