українськарусский

Новини на Першому

Вночі "Беркут" витіснив мітингувальників з Майдану Незалежності в Києві

30 листопада 2013, 22:50  

Дві кримінальні справи, десятки адміністративних та з півсотні поранених людей. Так закінчилася нічна сутичка на майдані Незалежності в Києві.

"Беркут" витіснив учасників акції з головної площі столиці. За офіційними даними, 35 мітингарів затримали, на них склали адмінпротоколи - за хуліганство та опір правоохоронцям. Усіх уже відпустили. В міліції також говорять про 12-тьох травмованих співробітників. Водночас, обіцяють розглянути всі звернення від громадян, котрі поскаржилися на силові методи "Беркута".

З проханням підготувати Майдан до свята офіційно звернулися комунальники, - пояснюють у столичному міліцейському главку. А активно діяти стражі порядку почали після того, як демонстранти стали чинити опір спецпризначенцям, жбурляти в них пляшки та запалені палиці, заявляє керівниця прес-служби.  

Ольга Білик начальник відділу зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в м.Києві: 

- Після того як представники управління благоустрою КМДА намагались завезти техніку, мітингувальники заблокували її та не пропустили до Майдану Незалежності, представники благоустрою звернулися до правоохоронних органів з проханням забезпечити громадський порядок та безперешкодний проїзд цієї техніки на Майдан. Окремі мітингувальники почали агресивно себе поводити, кидати в співробітників міліції пляшками з водою, камінням, а також підпаленими палками. Після чого співробітники міліції Беркут витіснили мітингувальників з Майдана Незалежності. По прибуттю на місце Беркут мітингувальників було попереджено про те, що їх дії є протиправними і у випадку активних дій і порушення законодавства, вони будуть притягнуті до відповідальності. Після чого 35 осіб за грубе порушення громадського порядку, опір представникам правоохоронних органів та хуліганські дії були доставлені до районних управлінь міліції для складання адміністративних матеріалів. По завершенню складання, всі вони будуть відпущені. Що стосується повідомлень лікарів, а також окремих осіб про те, що під час цього конфлікту вони зазнали тілесних ушкоджень від співробітників міліції, за всіма такими фактами будуть проведені службові перевірки, після чого будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства. 

Обрати дату Інші новини за цей день 

Календар

Зараз в ефірі

22:50
Суперлото, Трійка, Кено Дивитися онлайн