:
Світло

Світло

Щовівторка о 17:00

"Світло" – це програма не богословська, попри те, що до дискусії запрошуються представники різних Церков та релігійних організацій. У ній піднімаються проблеми, що хвилюють кожного – не залежно від соціального статусу, національності, віри. Це і виховання дітей, і подружні стосунки, освіта і СНІД, ставлення до Інтернету і Голодомор, піар і нанотехнології, реклама і свята, класична література і ненормативна лексика. Вічні питання про смисл буття і виклики, що несуть технічний прогрес та наукові відкриття. Розмаїття тем далеко не вичерпано, програма відкрита до пропозицій глядачів.

Творча група проекту намагається кожну з тем подати з різних боків, представити у несподіваному ракурсі. Священнослужителі, відповідаючи на запитання, дають точки опори у поглядах на проблеми сьогодення з висоти тисячолітньої мудрості духовного досвіду своїх Церков і релігійних організацій. До дискусій запрошуються світські експерти, що дає змогу почути компетентний коментар і фахову думку з запропонованої до обговорення теми. І часто – посперечатися.

Постійними учасниками "Світла" є представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій: Українська Православна Церква Московського Патріархату, Українська Православна Церква Київського Патріархату, Римо-Католицька і Греко-Католицька Церкви, християнські євангельські Церкви – баптистська, п’ятдесятницька та лютеранська конфесії, Духовне управління мусульман України, Іудейські релігійні організації.

І сказав Бог: "Хай станеться світло!". І сталося світло. І побачив Бог, що добре воно, – і Бог відділив світло від темряви.

Цю біблійну істину сповідує кожен, хто приходить у студію програми "Світло". Приходять не для того, аби перейняти іншу віру. А для того, щоб істина, носіями якої є кожен з них, засяяла уповні. Аби почути один одного, дати приклад взаєморозуміння і толерантності. Для того, щоб виявити повагу до іншого, відмінного, часом не зрозумілого.

Програма "Світло" є унікальною в українському телевізійному просторі. Попри дискусійність поглядів і переконань учасників, вона об’єднує, налаштовує аудиторію на духовність, позитив, оптимістичне сприйняття життя. Це – програма інтелектуальна, для людей мислячих, здатних ставити питання і намагатися знайти на них відповіді.

Історія і сьогодення, виклики часу і вічні проблеми – через призму духовних істин. У дискусіях священнослужителів християнства, юдаїзму, мусульманства і запеклих атеїстів. До пошуків духовності, мудрості, оптимізму і позитивного мислення запрошує програма "Світло".